2726

نه عزیزم بدنت تقویت کن شیره انگور بخور قوتو چهل گیاه کرمان بگیر برای تقویت قوا خانم و اقا خیلی خوبه اصلا هم استرس نداشته باش 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
زن داداشم ۳۶دوقلوآوردپارسال خوبن فقط ودتردنیااومدن الانم خوبن ی پسرم داش

خداروشکر وای کاش منم دو قلو باردار بشم خیلی دوست دارم ترجیحا دو قلو دختر یا ی دختر ی پسر

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ب سلامتی عزیزم انشااله ب سلامتی زایمان کنه 

ممنون عزیزم ان شاالله قسمت شما

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
۳۲ که سنی نیست من ۳۶ باردار شدم ولی ناخواسته بود و سقط کردم 

آخه میگن  خطرناک میشه نمیدونم همش استرس دارم 

دوستان كسي كه يه بار بچه مياره براي دومي فرق ميكنه. اولي مهمه كه تو چه سني باشي . وگرنه زمان قدبم كه ...

واقعا هرچی بیشتر زایمان داشتن توی پیری سرحال ترن مادربزرگ من ۱۷شکم حامله شده 

من در 33 سالگی باردار شدم الانم دخترم 14 ماهشه و مشکل خاصی هم که مربوط به سن بود نداشتم تخت بغلی ...

خداروشکر عزیزم انشااله خدا دختر گلتو واست حفظ کنه

دوتا عمه هامم ۴۰ بودن باردار شدن اونا هم بچه های سالم خداروشکر

چه خوب مرسی ک اینقدر انرژی مثبت بهم دادی عزیزم   

من الان ۲۹ سالمه اولی رو باردارم . میخوام ۳۳ دوباره اقدام کنم . کلا تا ۴۰ سالگی میخوام سه تا نی نی د ...

نهدیر نیست نی نی دوست دارم خدا بهت بده سه تا گوگولی سالم😍

دوستان كسي كه يه بار بچه مياره براي دومي فرق ميكنه. اولي مهمه كه تو چه سني باشي . وگرنه زمان قدبم كه ...

خب من بچه ندارم هنوز یعنی سه دفه باردار شدم ولی دو دفه سقط شد ی بارم خارج از رحم 

چه خوب مرسی ک اینقدر انرژی مثبت بهم دادی عزیزم    

فداتشم😍😘

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نهدیر نیست نی نی دوست دارم خدا بهت بده سه تا گوگولی سالم😍

فدات بشم مرسی عزیزم 😘😘☺☺😍😍 ان شاءالله چندتا نی نی گوگولی هم بیاد بغل تو 😋😋😋 من دیر ازدواج کردم یه سالم اقدام بودم بخاطر همین میترسم دیر بشه سنمم داره میره بالا 😂😂😂

2706