2726

محدودیت گاهی باعث اتفاقای خوبم میشه  

من تو این مدت چند روز یکبار کیک درست میکنم کیک کشمشی کیک موز کیک گردو کیک کاکائویی و چند نوع مربا چند نوع ترشی و فست فودا رو تو خونه درست کردم حتی ی دفه نون باگت تو خونه پختم   

شما تو این مدت چکارایی انجام دادین ک شاید قبلا حوصلشو نداشتین یا نیازی ب آماده کردنش در خونه نمیدیدین؟

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
کیک زیاد پختم ! پیراشکی شکلاتی  واس اولین بار ، پیراشکی گوشت

ایول چه خوب منم پیراشکی دوست دارم باید برم سرچ کنم و درست کنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خیلی چیزا پختم ولی سعی کردم رو خودم کار کنم چهله ترک گناه گرفتم نمازارو اول وقت کردم غیبت و دروغ کوچیک حتی به بچم کامل ترک کردم خشممو کنترل میکنم اصلااا عصبانی نمیشم غر الکی نمیزنم متاسفانه آدم به عصبانی شدن عادت میکنه تیکه پروندنو کامل تعطیل کردم تو گروه دوستام که واتس اپه چیزایی که ممکنه بقیه دلشون بخوادو به زبون نمیارم اخلاقای خوب شوهرمو پیششون نمیگم مثلا نکنه دلشون بشکنه کلا قبل حر حرفی فکر میکنم دل کسی نشکنه و ...

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
من نونوایی زدم انواع و اقسام نون ها موجوده پیکم رایگانه😐

عزیزم  آفرین ب شما خانم هنرمند واقعا نون پختن کار هر کسی نیس 

منم خیلی چیزا پختم ولی سعی کردم رو خودم کار کنم چهله ترک گناه گرفتم نمازارو اول وقت کردم غیبت و دروغ ...

عالی 

التماس دعا