2410
2553
عنوان

١٢٤هزارتا صلوات

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم منم شروع کردم ولی هدیه نکردم به کسی.حتما باید هدیه کنی برا کسی؟؟؟

نميدونم والا،فكر كنم هديه كردن براي واسطه شدن اون شخص براي براورده شدن حاجت باشه

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
اخه میدونی چقدر زیاده 124 هزارتا😲😨😩

كف ميكني 😂😂😂😂 هر زماني طول بكشه مسئله نيس كه.ميتوني تو ١ماه يا ٤٠ روز بگي

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
2714
بله چجوری؟

براي حاجت گرفتن ١٢٤٠٠٠تا صلوات نذر ميكنيد هديه ميكنيد به يك شخص كه ميگن معجزه ميكنه

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
چهار ماه میشه اگه روزی1000تا بفرستی.یعنی شما چهارماه دیگه دور از جونت زنده نیستی

🤔چهار ماه میشه پس چهارماه چیزی نیس.من خودم کلی چله میگرفتم اونم چندتا چندتا باهم این ک راحتتره

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
كف ميكني 😂😂😂😂 هر زماني طول بكشه مسئله نيس كه.ميتوني تو ١ماه يا ٤٠ روز بگي

اخه مامان من هادت ب ندر صلوات خیلی داره.مثلل شده ده هزارتا نیت میکنم هدیه به یکی از ائمه میکنخ حاجتشو میگیره.بهش گفتم 124هزارتا هنگ کرد😂😂😂

اخه مامان من هادت ب ندر صلوات خیلی داره.مثلل شده ده هزارتا نیت میکنم هدیه به یکی از ائمه میکنخ حاجتش ...

عزيزمممم😂😂😂😂😂😂😂😂  مقدارش زياده واقعا.حالا ببين حاجتت چيه.اگه ميارزه به اينهمه نذر كن😉😉😉

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

@yekiyedune    

اره می ارزه.یک سال و نیم و نزدیک ب دو ساله هردعا و چله ای بوو انجام دادم.و چقدد ک منتظر شدم و فقط سهمم خوابای خوش و خیال خوش بود.فعلام ک هیچ اتفاقی نیفتاده

@yekiyedune     اره می ارزه.یک سال و نیم و نزدیک ب دو ساله هردعا و چله ای بوو انجام دادم ...

خب ديگه ☺️☺️ پس انجام بده خيالتم نباشه.با جان و دل انجام بده

2706