2410
2553
عنوان

١٢٤هزارتا صلوات

174 بازدید | 33 پست

دوستان كسي اينجا هست به معجزه ي ١٢٤هزارتا صلوات اعتقاد داشته باشه؟؟من تازه شروع كردم اميدوارم گره از مشكلم وا بشه🙁

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چجوريه؟ روزي ١٢٤٠٠٠تا؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
2714
چجوريه؟ روزي ١٢٤٠٠٠تا؟

نه،١٢٤٠٠٠تا صلوات هديه ميكني به يك نفر،مثلا من به حضرت علي اصغر هديه كردم روزي ١٠٠٠تا صلوات ميفرستم تا بشه١٢٤٠٠٠

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
قضیه 124صلوات چیه

برا حاجت روا شدنه شنيدم معجزه ميكنه

نه،١٢٤٠٠٠تا صلوات هديه ميكني به يك نفر،مثلا من به حضرت علي اصغر هديه كردم روزي ١٠٠٠تا صلوات ميفرستم ...

فرقي نميكنه چقدر طول بكشه؟ 

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
من نگرانم عمرم نرسه🤔خیلی زیاد میشه

خدا نكنه🙄 دور از جونت

من یک ماه نذر کردم و شروع کردم فعلا که خبری نیشت

انشالا حاجت روا بشيد

2706