2726
عنوان

بنظرتون برم يا نه؟؟؟

96 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها.يه نظر بدين.٥ خرداد دختر داييم ميخواد عقد كنه.بي نهايت نزديكيم بهم و مثله خواهر واسم.تا حالا تو هيچ كدوم از مراسماش نرفتم بخاطر كرونا.ميخوان تو خونه عقد كنن و بعدش نهار و يكمي رقص و اينا.كلا ١٠ نفريم.بچه مو هم نميخوام ببرم.تو خونه مامانم ميخوان اين مهمونيو بگيرن.بنظرتون كارم اشتباس؟ 

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

از ٢٩ بهمن تو قرنطينه ايم🥺🥺🥺🥺🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودتو علاف کرونا نکن.  برو خوش بگذرون

دلم خيلي ميخواد برم.دلم همش اونجاس.داييمو زنداييم در حد پدر و مادرن واسم

بستگی به محل زندگیتون داره بعضی شهرها شرایطشون بهتره و امیدوارم تا اون موقع شرایط کاملا خوب بشه و با ...

من شمالم.اوضاع اونقدر خراب نيس اينجا.همه به زندگيه عادي برگشتن.ما هنوز تو قرنطينه ايم

من شمالم.اوضاع اونقدر خراب نيس اينجا.همه به زندگيه عادي برگشتن.ما هنوز تو قرنطينه ايم

ماهم خوزستان یکی دوهفتس همه به حالت عادی برگشتن ولی ما هنوز قرنطینه ایم

البته متاسفانه دوسه روزه اما اینجا بالا رفته، امیدوارم دوباره محدودیت بذارن

ماه گل هستی مامان و بابا : اتریسا خانم
ماهم خوزستان یکی دوهفتس همه به حالت عادی برگشتن ولی ما هنوز قرنطینه ایم البته متاسفانه دوسه روزه ام ...

ما از ١٥ فروردين همه عادي زندگي ميكنن.يكمي امروز امار رفت بالا اما خيلي وقته مرگ و مير نداشتيم خداروشكر.همه در حد سرپايي مراجعه دارن