2726
عنوان

کم خونی فقر اهن کودک 18 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 23361 بازدید | 24 پست
ﺑﻪ ﺩﻫﺘﺮ ﻣﻨﻢ ﻓﺮﻭ ﮔﻠﻮﺑﻴﻦ ﺩﺍﺩ و ﻫﺸﺖ ﻗﻄﺮﻩ ﺍﻫﻦ
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

س دختر 15ماهه منم فقر آهن داره ورزنشم خیییلی کمه هنوز 8.500 کیلو هستش اشتهاش هم فوووووق العاده کمه فقط شیر میخوره دیشب بردمش دکتر گفته آهنشو 2سی سی کنم قرص فولیک اسید هم میخوره یه شربت اشتها آور قوی هم داد بهش اسمش راسیپ بود
خدایا شکرت .......التماس دعای فراواااااااااان
س دختر 15ماهه منم فقر آهن داره ورزنشم خیییلی کمه هنوز 8.500 کیلو هستش اشتهاش هم فوووووق العاده کمه ف ...

سلام ببخشید شما فقر اهن دخترتون برطرف شد؟ چیکار کردین و چ مدتی طول کشید . دختر منم الان ۱۵ ماهست و دقیقا همه ی مشکلاتی نوشتینو داره

2728
سلام ببخشید شما کمبود اهن بچتون خوب شد؟ میشه بگین چیکار کردین و چقد طول کشید خوب شه؟ ممنون میشم جواب ...

آره عزیزم.....بعد دو سه ماه خوب شد.... هیچی همون قطره آهن رو چند ماه دادیم

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

شیر بز بهترین جایگزین شیر مادره من اینو از تجربه خودم میگم چون بچم نارس بود خودم شیر نداشتم از شانس بد من بچم به پروتویین  شیر گاو هم حساسیت داشت نمیتونستم شیر خشک بدم از زمانی که شیر بز امتحان کردم نه تنها هیچ حساسیتی نداشت بلکه وزن و قدش هم خیلی خوب شده بعدها خودم خیلی مقاله خوندم در مورد شیر بز دیدم طلا هست برای کم خونی دیابت فشار خون نازایی عوارض شیمی درمانی زخم معده  گوارش آسان سلامت قلب اسم برونشیت حتی رشد جنین در رحم نقش بسزایی داره حدود 96 درصد ویتامین و املاح و مواد معدنی داره برای اطلاع از خواص بیشمار شیر بز فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید خودتون پی می‌برید که طلا هست اما بخصوص برای نوزادان باید از یه جای مطمن تهیه کنید اگه تهران زندگی می‌کنیدیه مزرعه هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات شیر بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد واقعا طلاست  

جای استفاده از داروهای شیمیایی بهتره از شیر بز استفاده کنید منم شیر بز رو برای کم خونی و کم وزنی بچم بهش دادم شکر خدا کم خونی  و کم وزنی بهتر شد چون شیر بز 96 درصد ویتامین پروتیین املاح و مواد معدنی شناخته شده در  رو داره برای همین برای کم. خونی و کم وزنی بسیار مفیده در کشور های پیشرفته تمام شیر خشکهاشون از شیر بز هست و کاملا شبیه شیر مادر هست اگه در تهران هستی یه مزرعه اطراف تهران هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو سرچ کن در گوگل آدرسش میاد میتونی بری همان جا شیر دوشی جلوت انجام میشه