2726
عنوان

دوستان ازتون نظر میخام. ممنون

108 بازدید | 14 پست

بچه ها نماز روزه هاتون قبول باشه. من یه پسر دارم 4 سال و 7 ماهشه و خیلی باهوش و تمیز و مسئولیت پذیر به حدی که از 3 سالگی اتاقشو خودش مرتب میکرد لباساشو به بهتربن شکل تا میکنه و جارو دستی میکشه هر چی بریزه خودش جمع میکنه. خوب بچس شیطونی میکنه دیگه. فقط یکم هیجانیه مثلا وقتی مهمون میاد خیلی هیجانیه و خودسو تخلیه میکنه. امشب عموش اومد خونمون با زنش. پسرم داست تصویری با بابام حرف میزد یهو گوشیو گرفت سمت دیوار دیدم عموش به من گفت بیا اینو بگیر پسره دیونست. چند بار تا حلا گفته این دیوونس. پسرم فوق العادس نسبت به هم و سالاش با تربیت و محاله یچیز بهش بدی یا سر سفره تشکر نکنه و اب  میخاد میگه لطفا. ینی خیلیوخوب بارش اوردم. حالا از شب تا حالا ذهنم درگیره چیکار کنم شخصیت اجتماعیش رو عموی بی شخصیتش اینقدر پایین نیاره. من خیلی احترامشونو میگیرم. چه حرفی بزنم از این به بعد؟ خودشون بچه ندارن ولی  نش یه باسیاست به تمام معناس 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب گوشیو گرفت سمت دیوار فدای سرش این چه ربطی به دیوونگی داره  منم گاهی ویدئوکال میدم دوربین رو ...

این یه نمونش بودگ مثلا میریم خونه عموش یهو به بچم میگه دیونه. الکی

متاسفانه برادرشوهر من همین رفتار رو می کنه ...با پسر خودش چنان رفتار می کنه که نگو ولی با پسر من ... ...

بخدا دیشب تا حالا از بس فکر کردم خواب نرفتم نگران بچمم اگر حالا اینجور پسش بزنن بی احترامی فردا هم کسی احترامشو نمیگیره. تو چرا جواب نمیدی؟

خب عموش واقعا خیلی بی شخصیته. ببخشید عزیزم اما بدون عموش روانی که به بچه به این کوچیکی اینطور حرفیو میزنه. بچه این همه خصوصیات خوب داره حالا 1 دونه هم اشتباه کرده مگه چیه که هیجانی. درمورد شخصیت اجتماعیش بزار 1 کوچولو بزرگتر شه بعد کم کم بهش یاد بده که مثلا ...    اما سعی نکن هیچوقت حرفای عموشو بهش تلقین کنیا 

بخدا دیشب تا حالا از بس فکر کردم خواب نرفتم نگران بچمم اگر حالا اینجور پسش بزنن بی احترامی فردا هم ک ...

متاسفانه پسر منم وفتی کسی رو میبینه خیلی هیجانی رفتار میکنه ...هرچی به پسرم میگم به عموت بگو خوب بهات حرف بزنه میگه عمو که خیلی مهربونه!!!  کلا دل خوشی ازشون ندارم ...چند باری که چیزی پروندن همون لحظه گفتم نه عموش پسرم خیلیم خوبه ...کلا پسر من انقدررررررر دل رحمه نمی تونه به کسی نه بگه 

متاسفانه برادرشوهر من همین رفتار رو می کنه ...با پسر خودش چنان رفتار می کنه که نگو ولی با پسر من ... ...

بخدا دیشب تا حالا از بس فکر کردم خواب نرفتم نگران بچمم اگر حالا اینجور پسش بزنن بی احترامی فردا هم کسی احترامشو نمیگیره. تو چرا جواب نمیدی؟

متاسفانه پسر منم وفتی کسی رو میبینه خیلی هیجانی رفتار میکنه ...هرچی به پسرم میگم به عموت بگو خوب بها ...

بهش توهین میکنه؟ مثلا بگه دیونه عقل نداره این چرا اینجوریه؟

بهش توهین میکنه؟ مثلا بگه دیونه عقل نداره این چرا اینجوریه؟

نه که اینجور بگه ...اینجور بگه که داغ میکنم همون لحظه جوابش میدم 

ولی خوب یه وقتایی یه چیزای میپرونه 

شما هم رک بگو من ناراحت میشم کسی به پسرم چیزی بگه ...اصلا درمورد تربیت بچه بحث بنداز بگو من خیلی بدم میاد کسی به بچم حرف بد بزنه

2706