2737
2734

امیدوارم بخونید تا اخر😑

شوهرم عاشق هدیه خریدنه مخصوصا واسه پدر مادرش و پدر مادرم تو هر مناسبتی براشون میگیره روز زن روز معلم روز مهندس و و‌و 

امروزم روز معلم بود بابای من و مادرش معلمن واسه جفتشون گرفت بعدم گفت واسه مامانت و بابامم ک معلم نیستن ی چیز بگیرم ناراحت نشن بعدشم رفت ی کیک گرفت 

خلاصه خیلی خرج کرد تو هر چیزی بهتریناشو. 

منم خیلی ناراحت شدم چون واسه من فقط گل میخره تا حالا نشده ی روسری ادکلنی چیزی بگیره برام 

بهش گفتم هیچوقت یادم نمیره اصلا برا من کادو نمیخری (البته هنوز تولدم نشده ک ببینم چی میگیره) گفت پس گل چی میخرم برات همیشه گفتم گل برا چیمه من اصلا ی مدته شال نخریدم تو اصلا حواست هست همش شال تکراری میپوشم ؟ بعدشم با حالت قهر رفتم کارامو بکنم بعد دیدم رفته تو فکرررر

گفت فردا برات میخرم منم گفتم ن ممنون الان دیگ ارزشی نداره برام ، بعدم گفت فردا یک و نیم میدم بهت هر چی دوس داری بگیر گفتم ن ممنون بعد همش تو فکر بود 

الان عذاب وجدان گرفتم ک چرا بهش گفتم گل ب چ درد میخوره😐 خییییلی اعصابم خرابه کاش نمیگفتم

بنظرتون خیلی دلش شکست؟ اخه همیشه دوس داره بهترین باشه الان من گفتم گل برا چیمه فک میکنه گلا منو خوشحال نکرده کلا یعنی دلش شکسته یا ن؟ بعد اینکه من حق داشتم یا ن؟ واقعا منم ناراحت شدم 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگم خاک توسرت یا نه من ارزو دارم فقط یه شاخه گل برام هدیه بدن این یکی هاروخودمم میخرم دیگه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738

کادت خیلی زشت بود

میتونستی ی جور دیگه عنوان کنی ن انقدر رک

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
حالا گل هیچی  چقد کادوبازی میکنه شوهرت 😕

اره بنظر من ولخرجیه تا یکم پول دستش میاد همش دوس داره اینو اونو خوشحال کنه مخصوصا مامان باباها همش میگه ما مدیونشونیم بعد ک دستش خالی میشه منه بدبخت باید بسازم و بسوزم😒 من از این حرصم میگیره کادوها واسه بقیس نداری ها واسه من

کاش به نحو دیگه بهش میگفتی ولی حالا که میخواد بده ازش بگیر تشکر کن برو به تیپت حسابی برس  

ن نمیگیرم چون دیگ کادوهای بقیه ب چشمش نمیاد وقت نداری میگه تو یک و نیم خرج کردی ولی ادکلن های ۵۰۰ هدیه اش یادش نیس 😒

2706