1735
1768

و چه اخلاقی دارن که به دلتون نشسته

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

زنداییم 

خیلیییی مهربونه خیییلییی 

ادا درنمیاره خودشه 

شیک پوش و خوش بو و خیلی محترم 

مامانمم خیلی خوبه تو فامیل 

تو خونه یکم خشنه فقط😬

دختر:من بدون تو نمیتونم زندگی کنم.... پسر:منم                         اکسیژن،غذا و اب:پس ما گُهیم این وسط؟                          به قول استاد:خوبه ادم غرور داشته باشه اما مغرور نباشه .... خوبه ادم از خودش راضی باشه اما از خود راضی نباشه ...من اگر بد بودم اون موقع هم بد بودم ..اگه خوب بودم اون موقع هم خوب بودم...اگر سعی نکنی عوض شی،عوضی میشی...اینکه دیگران قضاوتت میکنن، قضاوتت میکنن...ده نفر نوشت یه نفر خوند بازم نوشت بازم خوند اون ک نوشت مُرد اونی ک میخوند موند پس من مینویسم تو بخون من میمیرم تو بمون      
1718

دخترداییم

خیلی باشخصیت ومتینه

روزی روزگاری داشتیم شوق انتظاری داشتیم                  توی شهرعاشقی ها پاییزوبهاری داشتیم                        تودیار بی کسی ها گل آرزو میکاشتیم                          واسه ی یه لحظه دیدن دل بیقراری داشتیم                  آشیونه رو بهم ریخت بازیِ دستِ زمونه                        من یه سرگردون عاشق اون نمیخواد که بمونه               توی چشماش نمیخونم قصه های آشنایی                     من هنوز باورندارم این دوتاچشماهمونه....

هیشکی خودموعشقهههه😍😍😍عحب جیگریم چی هستم من خداچیکارکرده غوغاکرده بزنم به تخته بسم الله

خودخواهم خودتی😒😒فک نکن نشنیدم

همسرجانم جانِ جانانم جانانه جان میدهم برایت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏بهترین هدیه ی خدابودی برایم همسرم💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏بودنت کنارم بهترین حس دنیاست که نباشی نیستم💏

من خودم زنعموم خیلی زن عاقلیه

تو هر بحثی خودشو دخالت نمیده

غیبت نمیکنه احترام همه رو نگه میداره تا ازش سوال نپرسن حرف نمیزنه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

از شخصیت زندایی و اخلاقش

همیشه بهترینارو واسه شوهرش آماده میکنه اولویت اول شوهرش و خودشن الانم 21 ساله زندگی خوب و خوشی دارن خیلی احترام میذاره و خوبه☺️

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹     

دختر خالم

سواد بالایی داره

شاغل هست

اهل مطالعه و شعر و ادب

شخصیت دوست داشتنی

زندگی زناشویی موفق

اگر می خواهی راحت باشی کمتر بدان و اگر می خواهی خوشبخت باشی بیش تر بخوان ؛ با این حال ، خوشبختی را بر راحتی های زودگذر ارجح بدان …
1760

دختر عمه هام  که مستقلن 

ب اهدافشون رسیدن

هنوزم دارن برا پیشرفت بیشتر میجنگن تلاش میکنن

ازدواج هم کردنا 

خیلی هم کدبانو با. شعور و با معرفتن

#من_ماسک_میزنم برای  تو #تو_ماسک_بزن برای من 
1665

همسر برادرم که یه کدبانوی تمام عیار با اخلاق عالی هست

یکی از همکارانم که خانمی به خوش اخلاقی ایشون ندیدم واقعا اخلاقشون بی نظیره

کاربر آقا هستم  لطفا سوالتونو داخل تاپیکم با عنوان ((متفرقه)) مطرح کنید با کمال میل پاسخ میدم دوست دارم تجربیات و معلوماتم رو با دیگران به اشتراک بذارم بخاطر حس خوب کمک به دیگران در ضمن از اونجایی که بحث و جدل رو اتلاف وقت و انرژی می دونم جواب کامنت های توهین آمیز یا تمسخرآمیز رو نمیدم همینطور سوال هایی که حالت مچ گیرانه یا سر کاری داشته باشه ممنون