2410
2553
یعنی آریتمی مادرزادیه؟ ممکن نیست توی طول زندگی ب وجود بیاد؟

گفتم که صد مدل آریتمی داریم مثلا همونی که سکته میکنه اونم دچار آریتمی میشه میمیره... یکیم خیلی اتفاقی ECG میگیرن ازش میبینن آریتمی داره... میشه یه بچه از زمان تولد قلبش یه عصب دهی اضاف داشته باشه آریتمی داشته باشه... میتونه هم 70 سالگی بر اساس سبک زندگیش آریتمی بگیره... گفتم که بستگی به نوعش داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون راستی اطلاعاتتان از کجاست

اگه پزشکشون گفتن با دارو اوکیه ینی اوکیه و به ابلیشن و چیز دیگه ای احتیاج نداره.. من اصلا آؤیتمیش رو نمیدونم که نظری بدم... دانشجو پزشگیم حودم

2720
خودش رفته میگه دکتر گفت وضعت خیلی خوب نیس دارو داده بهش آسپرین و وارفارین و اینا حتا داروهاشم نشو ...

انشالا که اونطوری نیس.

عزیزم من برادرم پرستاره اگه خواستی میتونی عکس نوار قلبشون رو بفرستی بهش نشون بدم برات بپرسم که از چه نوعیه و چه جوریه

انشالا که همیشه سلامت باشن

انشالا که اونطوری نیس. عزیزم من برادرم پرستاره اگه خواستی میتونی عکس نوار قلبشون رو بفرستی بهش نشون ...

ممنون از پیگیریت خانوم مهربون

والا شوهرم اصن درست ب من نمیگه چی ب چیه

نوار قلبشم دست من نیست

ولی کاش بود می‌فرستادم میپرسیدی

خیلی نگرانم

دوتا دختر دو و نیم ساله و چهارماهه دارم همش فکرای بد میاد تو سرم

شوهرم هردفعه میگه چشام سیاهی میره قلبم درد می‌کنه دستم درد میکنه

اگر تا الان زندس یعنی اگه داروش رو درست مصرف کنه لایف استایل سالم و بی استرسی داشته باشه... عمر طبیع ...

ببخشید مزاحم میشم

ولی از نگرانیه

شوهرم یهو عرق می‌کنه و یا چشمش سیاهی میره چکار کنم باید بریم دکتر یا داروها کفایت میکنه؟

نمیاد بریم میگه کرونا هست مریض میشیم

ممنون از پیگیریت خانوم مهربون والا شوهرم اصن درست ب من نمیگه چی ب چیه نوار قلبشم دست من نیست ولی ...

نگران نباش عزیزم 

انشالا که چیزی نیس

من خودم  اریتمی دارم ولی زندگی عادی دارم و همه چی خوبه ، یه دونه دارو مصرف میکنم خیلی هم حالم خوبه.اون درد قلبی و خستگی و اینا ممکنه پیش بیاد ولی با دارو بهتره میشه

فقط سعی کن زیاد استرس نداشته باشه و فشار کاری و اینا اذیتش نکنه و هر دو سه ماه یه بارم ببرین دکتر ویزیتشون کنه همین!

راستی چای و قهوه و کلا مواد غذایی کافئین دار هم زیاد برا اریتمی خوب نیس

2714

بستگی داره چه اریتمی باشه یه اریتمی مثل pvc   با یه خستگی یا کمبود مصرف مایعات  یا پریودهای شدید هم ایجاد میشه ولی یه اریتمی مثل vf/  vt.  میتونه مریض رو بکشه یه سری اریتمی ها هم با دستگاه شوک و انژیوگرافی درمان میشن 

ببخشید مزاحم میشم ولی از نگرانیه شوهرم یهو عرق می‌کنه و یا چشمش سیاهی میره چکار کنم باید بریم دکتر ...

عزیزم ممکنه دارو ها باعث افت فشار بشه و این علائم پیش بیاد،هر موقع این علائم پیش اومد فشارخونشون رو چک کنین.

داروهاش جزو داروهای بتابلاکره؟

بستگی داره چه اریتمی باشه یه اریتمی مثل pvc   با یه خستگی یا کمبود مصرف مایعات  یا پریودها ...

عزیزم یسوال داشتم من اریتمی بطنی ودهلیزی دارم هرکدوم نزدیک ۳۴۵باردر۲۴ساعت 

ولی لینvtک شمامیگین منظورتون چیه ؟؟علایم من خیلی زیاره متاسفانه متخصص اریتمی پیدانکردم فعلا

متخصص قلبی ک رفتم فقط پرانول دادولی مشکلم برطرف نشده 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم یسوال داشتم من اریتمی بطنی ودهلیزی دارم هرکدوم نزدیک ۳۴۵باردر۲۴ساعت  ولی لینvtک شمامیگین ...

خوب اریتمی  شما اسمش چی هستش pvc یا PAC یا  vf  هستش باید ببینید کدوم یکی از اینا هستش اما منظور از vt  ونتریکولار تاکیکاردیا هستش که یه اریتمی خطرناکه وباید رسیدگی بشه بهش بعید میدونم اریتمی شما vt  باشه اصولا کسی که که vt  میکنه یا هوشیاری نداره یا هوشیاریشو از دست میده 

خوب اریتمی  شما اسمش چی هستش pvc یا PAC یا  vf  هستش باید ببینید کدوم یکی از این ...

عزیزم ازکجابایدبفهمم کدومشه بهم گفت هم بطنی هم دهلیزی هستی 

بعدنوشتهpvc

یجاهم زدهfa

ولی توتوضیحات بهم گفت هم دهلیزی اریتمی داری هم بطنی هرکدوم ۳۴۵بار

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم ازکجابایدبفهمم کدومشه بهم گفت هم بطنی هم دهلیزی هستی  بعدنوشتهpvc یجاهم زدهfa ولی توتو ...

احتمالا هم pvc  داری هم pac  یا شاید هم  AF  شده ریتمت باید بری هولتر نوار قلب ببندی یه ۲۴ ساعت و بعدش اقدام درمانی لازم حالا یا  ابلیشن یا مصرف دارو هرچی که تشخیص پزشک هستش واستون اجرا باشه 

احتمالا هم pvc  داری هم pac  یا شاید هم  AF  شده ریتمت باید بری هولتر نوار قلب ب ...

عزیزم برام هولتربست بعدازهولتربهم گفت ک دهلیزی وبطنی اریتمی داری 

وبی من ایلیشن روک سوال کردم ازش گفت نه اون داستانش اصلافرق میکنه برای شماکارباونجاهانمیرسه چون اریتمیت نزدیک ۸۰۰تاس توشبانه روزخوش خیم ومحدودشوندس سعی کن ک بیشترنشه تحریک نکن خودتوولی خوب ایشون متخصص قلب بودن فلوشیپ اریتمی نداشتن 

وخدایی که بشدت کافیست
2706