موضوع بحث

برای زن باردار جگر مضر است؟

2360 بازدید | 28 پست
خواهر من 8 ماهشه. کم خونی شدید داره و در حال حاضر یکسری قرص زیر نظر پزشک مصرف میکنه. میتونه جگر بخوره؟ بغیر از جگر چه مواد غذایی دیگه ای میتونه مصرف کنه؟
آب را درست مصرف کنیم.....
1393/04/29
|
13:56

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

هویج و عسل رو شنیدم خوب نیست ولی مطمئن نیستم خودم 4ماهم بود اب هویج خوردم چیزی نشد اما اب هویج هم ویتامین آ داره

اینکه با غذا لبنیات نخوره یا همراه چیزی که اهن داره لبنیات نخوره خیلی مهمه
جگر به دلیل ویتامین ا بالاش ممکنه باعث نقص های مادرزادی در جنین بشه یا حتی ناقص الخلقه بشه خدا نکرده اینو یه دکتر توی تلویزیون گفت
عشق کوچولوی من 93/7/8 ساعت 18/30 با وزن 3/700 چشماشو به روی دنیا باز کرد خدای مهربونم شکرت دامن همه منتظرا رو سبز کن
وای! خب شد از دوستان پرسیدم آخه من دائما با مامانم جروبحث دارم. من میگم جگر براش خوبه، مامانم میگه نه قدیمها به زن حامله میگفتن جگر نخوره. برم از مامانم عذرخواهی کنم. همینطور از قدیمیها
آب را درست مصرف کنیم.....
ااااااااااااامن نمیدونستم تازه فکر میکردم جیگر خیلی هم مفیده برای دوران بارداری!!!!عسلم ضرر داره واقعا ؟؟؟خوب شد قبل از بارداری فهمیدم!!دیگه چی ضرر داره بچه ها؟؟؟؟من نمیدونم
Dokhtaram asheghetaaaaaaaaaaaaaaaaam
هویج و عسل میتونه بخوره. هویج ویتامین آ ش در حدی نیست که مضر باشه
اما جگر نخوره و سایر امعا و احشا هم ممنوعه

عسل ضرر نداره
خدایا برای این هدیه آسمانی که به من دادی به اندازه بزرگی خودت ازت متشکرم. دل همه منتظران را با هدیه هایت شاد کن. خودت مراقب پسرم باش.