2726

مامان های مهرربون میشه در مورد میوه دادن یکم راهنماییم کنید!!ابمیوه از چند ماهگی؟؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

مز از ۶ ۷ ماه به بعد من دادنی دخترم شکمش یروز کار نمیکنه😁😁سیب هم رنده کن آب سیب میتونی آب هویج آب انار البته کم از هر کدوم 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
مز از ۶ ۷ ماه به بعد من دادنی دخترم شکمش یروز کار نمیکنه😁😁سیب هم رنده کن آب سیب میتونی آب هویج آب ...

هرموقع موز میدین شکمش کار نمیکنه؟؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زود شروه کن از 6 7ماه به بعد من تا یکسال به دخترم هیچ میوه ای  ندادم الان که سه سالس اصلا میوه دوست نداره 😕شاید اگر زودتر شروع میکردم طبعش به میوه آشنا میشد و میخورد 

2728
زود شروه کن از 6 7ماه به بعد من تا یکسال به دخترم هیچ میوه ای  ندادم الان که سه سالس اصلا میوه ...

اخه میترسم زود باشه خیلی تمایل داره بخوره !الان ۶ ماهشه 

من به دخترم آب نارنگی یا پرتقالم میدادم البته کم الان عاشق میوس ظرف میوه می بینه کشون کشون میره سمتش سیب و موز خیلی خوبه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
اخه میترسم زود باشه خیلی تمایل داره بخوره !الان ۶ ماهشه 

مقدار کم بده. اگر این هفته موز دادی  میوه  دیگه ای نده . اگر اذیتش نکرد ادامه بده. میوه های دیگه هم همین طور. آبجی من از 6 ماه به پسرش در کنار غذا میوه ( اوایل بیشتر اب میوه و پوره موز ) میداد  الان عاشق میوه اس. و میان وعده فقط میوه میخوره. هم وزن گیریش عالی بود از اول هم پوست خوبی داره.

مقدار کم بده. اگر این هفته موز دادی  میوه  دیگه ای نده . اگر اذیتش نکرد ادامه بده. میوه ها ...

ممنون عزیزم پس منم بهش میدم کم کم!

دقیقا کم کم و هفته به هفته . سیب و موز که عالیه.. ولی خوب توت فرنگی و کیوی و ... یه خورده حساسیت زاس ...

اره موز و سیب فقط