2737
2734
عنوان

به نظرتون کار درستیه؟؟؟

169 بازدید | 19 پست

میخوایم خونه مون رو ‌که تنها سرمایه مادی زندگیمون هست رو ،بفروشیم و یکی دوسال تو بورس باهاش کار کنیم تا چند برابر بشه و بتونیم یه خونه بهتر بخریم....

به نظرتون کار درستیه؟؟؟ همسرم خیلی تو بورس موفقه و دلم روشنه ....

میخوام بهش اعتماد کنم....

کسانی بودن که اینجور سرمایه گزاری بزرگی تو بورس کنن و موفق بشن؟؟؟...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کار بلده که مشکلی نیس خیلیا این کار میکنن 

یکی از بزرگان میگن ادمی که پول بده خونه بخره هیچ وقت موفق نمیشه با پول باید کار کرد و... 

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
2728
والا من عمرا اگه چنین جراتی بکنم

الان برادرشوهر بزرگه م که حق پدری به گردنمون داره اومد خونمون....فکر میکرد من باعث این تصمیم هستم و اومده بود منو پشیمون کنه😅😅

منم گفتم والا داداش منم بارها بهش میگم قبول نمیکنه،و نمیخوام فردا روز بهم بگه تو نزاشتی پیشرفت کنم...

گفت چرا به بابات نمیگی جلوشو بگیره ،گفتم والا میترسم بگه بابات دخالت کرد ...

نه ما هم خیلی موفق بودیم روزی 5 میلیون سود میکردیم یه دفعه با خاک یکسان شدیم اصلا و اصلا نکن

عزیزم همسرتون توی بورس بودن ،؟؟یا خودتون؟؟؟

عزیزم همسرتون توی بورس بودن ،؟؟یا خودتون؟؟؟

همسرم. به نظرم یه پولی داشته باش تو بورس. ولی نه همه ی زندگیتونو

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2738
نه ما هم خیلی موفق بودیم روزی 5 میلیون سود میکردیم یه دفعه با خاک یکسان شدیم اصلا و اصلا نکن

ممکنه من شماره همسرمو بدم ،همسرتون باهاش تماس بگیره و بهش بگه که نباید تمام سرمایه زندگیشو بزاره تو بورس؟؟؟

ممکنه من شماره همسرمو بدم ،همسرتون باهاش تماس بگیره و بهش بگه که نباید تمام سرمایه زندگیشو بزاره تو ...

مشکل من اخه همینجاست که شوهر منم هنوز به این نتیجه نرسیده که اشتباه کرده پولو تو بورس گزاشته

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

اگه این کارو قبول کنن همسرتون ،تا عمر دارم دعاگوشون هستم....

یا یه ویس بفرستید من براز همسرم بزارم گوش کنه😔

مشکل من اخه همینجاست که شوهر منم هنوز به این نتیجه نرسیده که اشتباه کرده پولو تو بورس گزاشته

اینم هیچ رقمه قبول نمیکنه....چون تو این مدت کم کلی سود کرده با سرمایه کمش

اگه این کارو قبول کنن همسرتون ،تا عمر دارم دعاگوشون هستم.... یا یه ویس بفرستید من براز همسرم بزارم ...

عزیزم بهش میگم اما فکر نکنم همکاری کنه باهام. 

2706