2726
عنوان

کسی خودش یا اطرافیانش بیمارستان گاندی سرارین کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5799 بازدید | 53 پست
خواهش ميكنم، بله دكتر مأموريان اصفهاني نه هزينه جدا نميگيرن، قبلا دكترا يه هزينه جدا ميگرفتن اما چن ...

راضی هستین از دکترتون؟ مطبشون کجاست؟ شما از اول پیش همین دکتر میرفتید یا ماه آخر رفتید پیششون؟

راضی هستین از دکترتون؟ مطبشون کجاست؟ شما از اول پیش همین دکتر میرفتید یا ماه آخر رفتید پیششون؟

بله دكترم از هر نظر عالي بود،،، مطبشونم تو شريعتي هست، از اولم پيش خودشون ميرفتم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی جواب دادی عزیزم،مزاحمت شدم شرمنده،خدا کوچولوت رو برات حفظ کنه😘

نه عزيزم چه مزاحمتي،،، ممنونم😍

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
عزيزم من نيكان رفتم، همه چيز عالي بود، هزينه اشم حدودا ٥٧٠٠ شد،،،، اتاقمم خصوصي نبود چون بايد از قبل ...

متاسفانخ متاسفانخ الان نیکان کادرش عوض شده قیمتش ارزون شده خیلی شلوغ و .... شده

خیلی ناراحتم شانس من

حالا دنبال بیمارستانم که گاندی هم انگار میگن خوب نیست

کجا برم واقعا😔

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
متاسفانخ متاسفانخ الان نیکان کادرش عوض شده قیمتش ارزون شده خیلی شلوغ و .... شده خیلی ناراحتم شان ...

چرا گانديم خوبه، فقط انگار زياد مجهز نيست يعني اگه خداي نكرده بچه بعد از تولد احتياج به دستگاه داشته باشه، اونجا اين امكاناتو ندارن،. بازم ميگم فقط شنيدم

چرا گانديم خوبه، فقط انگار زياد مجهز نيست يعني اگه خداي نكرده بچه بعد از تولد احتياج به دستگاه داشته ...

چه بد

واقعا هنوز تو انتخاب دکتر بیمارستان موندم

دکتر با خانم ماموریان اصفهانی و لیلا محمدی وقت گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چه بد واقعا هنوز تو انتخاب دکتر بیمارستان موندم دکتر با خانم ماموریان اصفهانی و لیلا محمدی وقت گرف ...

منم با دكتر اصفهاني بودم، كه توي بيمارستاناي گاندي و نيكان و محب كوثر و بهمن زايمان انجام ميده،،، خودشون نيكان رو تاييد كردن، حالا رفتي پيششون، بازم از خودشون بپرسيد در رابطه با بيمارستان

منم با دكتر اصفهاني بودم، كه توي بيمارستاناي گاندي و نيكان و محب كوثر و بهمن زايمان انجام ميده،،، خو ...

مرسی عزیزم

حتمن

1
5
10
15
20
25
30
35
40