2737
2734
عنوان

همسایه بی شخصیت

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 19 پست
اینجور آدما فقط یه برخورد قاطع میخان . اگه همسایه ما بود تا الان یه آدم با کلاس ازش در آورده بودم

اگه همسایه ما بود منم کاری میکردم هروز  همه اپارتمانو بشوره

کـــــاش نگاهت .زیر نویس.داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم همونجا موهاشو میکشیدم تا جلو در خونم میگفتم تا کل راه رو جمع نکنی وایتکس نزنی ولت نمیکنم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731

وای همسایه بد خیلی عذابه.ماهم یکی داریم ولی اون ازیناس ک جادوگرو حسود و بدذاته یعنی هر صفت بدی ک بگی توش هست بشدت چشم شور و بدخواهه و همش تو زندگی دیگرانه و امار رفت و امد و همه چی ادمو درمیاره متاسفانه ده ساله اومده تو اپارتمانه ما و کامل همه میشناسنش و همه از دستش شاکین و فراری من ک دیگه باهاش سلام علیکم نمیکنم مبینمش سریع رد میشم ک یعنی ندیدمت .ی بار داشت واسه مامانم و یکی دونفر دیگه با افتخار از بدخواهیاش ک برای دیگران کرده بود تعریف میکرد (ک انشاءالله خدا سر خودشو خونوادش بیاره این نفرینا رو)فکر میکرد همه تاییدش میکنن بعد ک دید بده شد دیگه نگفت.با افتخار از جادو جنبلاش و نفرینایی ک بچه مردمو کرد و گرفت میگفت کثافت چشم شور.

فقط خدا کمک کنه از دستش راحت شیم خیلی شره زنه گنده.