2726
عنوان

دوستانی که بچه هاشون امسال میره کلاس اول دبستان بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 32 پست
سرویس چیه مگه  خودتم راحتی بزارش مدرسه خوب کلاس اول مهمه

دقیقا موافقم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم امسال آموزش مجازی باشه

واقعا؟اطلاع رسانی شده؟

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
منم دقیقا همین شرایط رو دارم ولی تصمیم گرفتم برا مدرسه راه دور که عالیه

من موندم میگم تنهایی چجوری با وکی بفرستمش ادم مطمعن واسه سرویس سراغ ندارم هنسرمم سر کارمیرع نمیتونه ببره وبیاره

بنظرم این سوی مدرسه ثبت نام کنم یاد گیریش خیلی بد میشه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2728
من موندم میگم تنهایی چجوری با وکی بفرستمش ادم مطمعن واسه سرویس سراغ ندارم هنسرمم سر کارمیرع نمیتونه ...

ببخشید بنظرت منظورمه؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
من موندم میگم تنهایی چجوری با وکی بفرستمش ادم مطمعن واسه سرویس سراغ ندارم هنسرمم سر کارمیرع نمیتونه ...

سرویس مطمئن در نظر بگیرید با مدرسه هم مشورت کنید ک با سابقه باشه انتخاب کنید راهی نیست بخاطر موفقیتشون باید کنار اومد

سرویس چیه مگه  خودتم راحتی بزارش مدرسه خوب کلاس اول مهمه

آدم مطمعن نمیشناسم واسه سرویس تنهایی

از حال وروز جامعه که خبر داری😭😭خیلی دودلم

زمزمه هایی شده ..معلوم‌نیست قطعی باشه یانه.. از طرفی تو پاییز دوباره کرونا و آنفولانزا اوج میگیره م ...

ان شاءالله زودتر واکسن کشف شه راحت شیم

آدم مطمعن نمیشناسم واسه سرویس تنهایی از حال وروز جامعه که خبر داری😭😭خیلی دودلم

عزیزم منم دقیقا مثل شما هستم اگه بچه کوچیک نداشتم خودم میبردم توکل کن بخدا خودش آدم مناسب میزاره سر راهتون ان شاالله 

چرا سرویس تنهایی خود مدرسه با شرکت ها قرار داد میبندن نترس اصلا

این مدرسه قرار دادی نمیبنده 😢واسه همین میگنم خب

2706