2733
2734
عنوان

یعنی کسی عمل فیبروم رحم نکرده؟

13144 بازدید | 25 پست
سلام
من عمل میومکتومی یا برداشتن فیبروم انجام دادم میخوام بدونم کسی انجام داده و چند وقت بعد برای بارداری اقدام کرده؟
اصلا داریم کسیو که باردار شده باشه البته بعد عمل؟
عزیزم من عمل کردم ولی همزمان با سزارین! من حامله بودم که فیبرومم رشد کرد! ولی تهدیدی برای حاملگیم نداشت برای همین همزمان با سزارین دکترم درآورد. در مورد شما باید دکترت بگه که کی میتونی اقدام کنی. بستگی به جای فیبروم داره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نعیمه جان من فیبروم دارم دقیقا مثل شما تو بارداری برای جنین ضرری نداره دردی هم نداره فقط حدود ماه 3 بارداری که بودم 1 هفته درد وحشتناکیداشت که دکی گفت فیبروم خونریزی کرده برام سونو نوشت و قرص داد خدا رو صذمرتبه شکر خوب شد الانم ماه7هستم مشکلی نداره فقط بزرگی شکمم یکم بیشتره و دکی گفته تو سزارین اگه خونریزیم زیاد نباشهبرام عمل می کنه که دعا می کنم بتونه عمل کنه
❤❤❤❤
2738
من هم عمل کردم بعد از سه ماه اجازه بارداری داشتم ولی از اونجایی که تنبلی تخمدان دارم بادارو باردار شدم ولی سقط شد..........
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
2706