2410
2553

چون بعدش هوا گرم میشه 

ساک حمل 

قنداق فرنگی 

کریر .

اونی که میخوام بخرم رو بگید که بشه باهاش از بیمارستان و بعدش تا چند ماهگی قابل استفاده باشه 

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه کریر

اخه کریر رو میشه روز اول از بیمارستان استفاده کرد؟

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 
2720

کریر بخر چون هوا گرمه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714

نمیدونم والا چکار کنم 

کریر چیز بیخودیه استفاده هم نمیشه من کیسه خواب هم نخریدم شما دوست داری بخر ولی از این‌به بعد هوا گرم ...

منم همینو میگم قنداق فرنگی میگن گرم میشه 

گریر میگن کمرش 

ساک حمل میگن کوچیک میشه 

منم میگم فردا نگن چرا چیزی نیاوردی بچه رو بزاری توش

اخه کریر رو میشه روز اول از بیمارستان استفاده کرد؟

عزیزم باید بری از بیمارستان هم بپرسی.یه بنده خدا میگفت انقدر قر و فرشون زیاده (البته بعضی جاها) مثلا میگفت به من گفته بدون کریر نیا اصلا و کلی چیای دیگه.

2706