2733
2734
عنوان

بهترین آهنگ محسن ابراهیم زاده؟😍

951 بازدید | 34 پست

من خودم گرداب و امشب و جدایی دو طرفه رو‌ دوووس

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدايي همونه كه ميگه بارون داره ميزنه اينجا تو كجايي؟

نه اونی ک میگه بگو از من چی شنیدی؟

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 

مغزم سفیدع الان

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

خوشم نمیاد از صدا و مدلش

یه هنوزم رو گوش دادم

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
صداشو میشنوم تب خال میزنم.انگار یه خرس داره خرناسه میکشه

ممنون از پست پر از انرژیت😂🌸

نه اونی ک میگه بگو از من چی شنیدی؟

نميدونم كدومه همه رو گوش دادم ولي اسماشونو نميدونم يه مقدارشو ميگي  يادم بيوفته

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
خوشم نمیاد از صدا و مدلش یه هنوزم رو گوش دادم

از کی میگوشی؟

نميدونم كدومه همه رو گوش دادم ولي اسماشونو نميدونم يه مقدارشو ميگي  يادم بيوفته

بگو از من  چی شنیدی؟به کی داری دلو میدی؟حقم نبوده ک هیچوقت منو نفمیدی...

وای من عاشق محسنم😍چ ناز میخندع

وای آره عاشق عینکاشم هستم😍

2706