2410
2553
عنوان

خیلی اعصابم خورده بیاید کمک

183 بازدید | 22 پست

خونمونو میخوایم بفروشیم .اینجارو شوهرم تنهایی اومد خرید😒😒 طبقه چهاره سال ساختشم بالاس یعنی خیلی ناامیدم. چ دعایی بخونم فروش بره .پولشم نیاز دارم نمیتونم خیلی ارزون بفروشم. دوسال تمام دارم حرص میخورم بخاطر خونه ای که دوسش ندارم.الان هیشکی زنگ نزده بیاد ببینه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

عزیزم الان بازار معامله خونه از رونق افتاده واسه همونه. ایشالا راه میفته بفروش میره

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

[QUOTE=134717506]اسانسور نداشته باشه اصلا مفتم ارزش نداره .چون دیسک کمرو هزار مشکل بوجود میاره .چون خودم تو این کار خ ...[/QUOTدوستم شما توکارخریدوفروشی؟درحد۷۰۰میلیون.میتونم تهران آپارتمان بخرم؟کجای تهران میشه؟من خودم محدوده تهران هستم یه خونه ویلایی دارم میخوام ببینم تواین اوضاع بفروشم میتونم باپولش بخرم یانه

2714
کجاس! قیمتش! داداشم دنبال خونه برای خرید

شهریار شهرک اندیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسانسور نداشته باشه اصلا مفتم ارزش نداره .چون دیسک کمرو هزار مشکل بوجود میاره .چون خودم تو این کار خ ...

والا منم خیلی به شوهرم گفتم خونه ای بخر ک بعدا راحت و زود بفروشیم. الان هیچ نکته مثبتی نداره ک بخوام به مشتری بگم. اعصابم داغونه هیچکس درکم نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706