2410
2553

سلام عزیزان برای یه بنده خدایی که به رحمت خدا رفتند ختم قرآن گرفتیم این حزب ها باقی ماندند:

حزب مورد نظرتون رو انتخاب کنید ، التماس دعا

حزب 21 👈  از «148» نساء  تا  «176» نساء

حزب 22 👈 از  «1» مائده  تا  «26» مائده

حزب 23 👈  از  «27» مائده  تا  «50» مائده

حزب 24 👈 از  «51»  مائده  تا  «81» مائده

حزب 25 👈  از  «82» مائده  تا  «108» مائده

حزب 26 👈  از  «108» مائده  تا  «35» انعام

حزب 27 👈  از  «36»  انعام  تا  «73» انعام

حزب 28 👈 از  «74»  انعام  تا «110» انعام

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

23و ۲۴ میخونم

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
قبول باشه عزیزم عاقبت بخیر و حاجت روا بشی گلم⁦⁦❤️⁩

ممنون عزیزم التماس دعا

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706