2726

ی بیابون سهامش چندین برابر شده تو دوماه یعنی فعلا بیابونه نمیدونم مردم چه فکری میکنن 

فکر کن چندوقت بعد یهو سهامش رو میکشن پایین و کسایی که تو گرونترین حالت ممکن خریدن کلی متضرر میشن 

جیب دولت و صاحبان اصلی هم به همین راحتی پر میشه 

کل دنیا بورسش تو این اوضاع خوابیده بعد بورس ایران اکتیو شده فکر کن😀

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا کسی ک سر درمیاره چی ؟

کسی که سر درمیاره بحثش فرق میکنه ولی واقعا تازه واردها الان اصلا ورود نکنید 

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
2728
جریانش این ک زودتر برو کد بورسی بگیر سهام عدالتتو آزاد کن دوماه دیگ از هفت الی دوازده میلیون پول مید ...

کجا باید برم 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
من میخام طلا بفروشم بدم دست کار بلد چطوره ب شوهرت بگو😐

نکن اینکارو خواهش میکنم 

همون طلا بهترین سرمایه گذاریه 

من خودم جمع میکنم چند ماه یکی یدونه نیم سکه میگیرم بهترین کار همینه 

دیوانه ای طلای عزیزت رو بدی مثلا یجا ی چیزی به عنوان سهم بدن که اصلا اعتباری نداره اونم تو کشور ما 

الان دارن دون میپاشن مردم رو جمع میکنن طمع مردم رو میبرن بالا تبلیعات میککنن حسابی که جیب مردم خالی شد اونوقت یواش یواش بورس افت میکنه ! جیب مردم خالی میشه