2726
عنوان

عکس سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 39315 بازدید | 340 پست
دیگه تو سیسمونی و وسایل ضروری باید رفت بیرون‌.مخصوصا ما بچه اولی ها که هیچی نداریم از قبل استفاده کن ...

اره ولی خدایی خیابونا قیامت بود. ملت ریخته بودن بیرون کرونا هم رفته بود خودشو قرنطینه کرده بود😑

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم دیگه صبرم کمتر شده. هی میگم کی میاد اینارو بپوشه😂😂

منم روزی دوبار صبح که بیدار میشم و شب که میخام بخوابم لباساشو بغل میکنم...میزارم رو شکمم یکم حرف میزنم باهاش جمع میکنم و فردا دوباره باز میکنم😍

باید بشورمشون تا دنیابیاد کثیف میشن دست من😁

منم روزی دوبار صبح که بیدار میشم و شب که میخام بخوابم لباساشو بغل میکنم...میزارم رو شکمم یکم حرف میز ...

😂😂😂منم همشو میشورم. کلا لباسای بچتو وقتی خریدی بشور قبل استفاده

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2728
من خودم دیگه صبرم کمتر شده. هی میگم کی میاد اینارو بپوشه😂😂

🤣😂😂😂😂😂😂

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
یاسی اسم خودته؟؟؟ من خیلی از اسم یاسی خوشم میاد در آینده خدابهم دختر بده میخام اسمشو بزارم یاسی

یاسمنم میگن یاسی

اردبیل. قیمتای بالا هم بود من خودم مناسبشو برداشتم

اخه شهر ما فقط تخت و کمد میدن دو ملیون شش صد

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
قابلمه رو فک کنم 80 گرفته بودم دقیق نمیدونم ولی بشقاب 45 تومن

خیییلی قیمتاشونو مناسب گرفتی

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
@kiarash_mami   @mahsa1375  

یاسی فداااااش بشم اخه😍😍😍😍😍😍😍چققققد خوشگل بودن ننه غش کردم دلم ضعف رفت اینارو دیدم مبار‌ک باشه جیگر❤❤❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
یاسی فداااااش بشم اخه😍😍😍😍😍😍😍چققققد خوشگل بودن ننه غش کردم دلم ضعف رفت اینارو دیدم مبار‌ک باشه ...

😍😍😍فداتم تو هم یه آبجی برا کیارش بیار ازینا بخر😝

2706