2733
2734
بهش گفتن باید عمل کنی تا ریشه کن بشه

سلام عزیزم اگه کاربریت هنوز فعاله می شه بگی نتیجه عمل پدرت چی شد؟ واس عموی من این اتفاق افتاده نگرانشم تقریبا مشابه پدر شما عملش خیلی سخت بود؟ حالشون خوب شد؟

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه من  دنبال یه دکتر  خوب می گشتم  می خواستم بدونم  دکتر دوستتون رو شما می شناس ...

دکتر مجید صفوی ولی مطبشو نمی دونم کجاست ولی فکر کنم سایت داشته باشه اگر نتونسی پیدا کنی بگو که شمارشو برات بگیرم شما برای چی می خوای بری پیشش ؟

2738

سلام دوستان من از طریق همین جا با دکتر مجید صفوی آشنا شدم و مشکل بی اختیاری ادرار مادرم برطرف شد و به خاطر همین دلیل از دکتر صفوی ممنونم و هر جا برم تعریفشو می کنم چون لیاقتشو داره

اخه من  دنبال یه دکتر  خوب می گشتم  می خواستم بدونم  دکتر دوستتون رو شما می شناس ...

عزیزم اصلا نگران نباش انشالله خوب میشن من بابابزرگم همین مشکل رو داشت وخیلی نگرانش بودیم خیلی پرس و جو کردیم و بعد با معرفی یکی از دوستامون رفتیم پیش دکتر رادخواه و جراحی کردن و خداروشکر الان خوب شده و مشکلی نداره به نظر من دکتر خیلی مهم بازم تحقیق کن تا بتونی یه دکتر خوب پیدا کنی 

حالبشو درگیر کرده برای پدرم

مامان نیکی سلام , میخواستم بپرسم الا ن حال پدرتون چطوره , آیا پروستاتشون خوب شد , لطفا بهم بگید , الان یکی از نزدیکانم در گیر شده و من خیلی نگرانم

2706