2733
2734

نه اش دندونی پختم خودمون خوردیم به ا نم دادیم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برا دختر بزرگم چون باردار بودم فقط آش دندونی پختم و کیک و میوه تنقلات ۳تایی جشن گرفتیم عکس و فیلم و بعدم سهم خانواده هامونو بردیم 

برا دختر دومم مامانم آش پخت چندتا عکس گرفتم تمام 

نع تو این شرایط ک نه میشه مهمونی گرفت نه عکاسی رفت..تصمیم دارم عکسشو بدم برام فتو کنن با تم دندونی

اره واقعا!!امروز یه صدای خوردن دندوناش به لیوان شنیدم!!دلم میخاست لااقل عکس بگیرم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

اره ولی خب پدرشوهرم ۲۰روز بود فوت کرده بود بعد ن فقط دوتا خاله هامو مامانمو همسایه هامون که بچه کوچیک داشتنو گفتم اهنگ اینا نبود اما کیک اینا گرفتمو تزئین کردم براش الان عکساش مونده خیلی قشنگه

محکم بشین دلم این دور اخره
واسه دخترم مادرهمسرم آش درست کرد و کادو خریدن گفت ماهم رفتیم اونجا

چه باکلاس حالا اگه واسه ما بود باید خودمون درست میکردیم اش جدا شام جدا پذیرایی جدا هیچی هم مطمئن بودم نمیدادن

من نه منم نه من منم😎
اره ولی خب پدرشوهرم ۲۰روز بود فوت کرده بود بعد ن فقط دوتا خاله هامو مامانمو همسایه هامون که بچه کوچی ...

منم خیلی دوس داشتم یه عکس بگیرم اما تو این شرایط😐😐

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
چه باکلاس حالا اگه واسه ما بود باید خودمون درست میکردیم اش جدا شام جدا پذیرایی جدا هیچی هم مطمئن بود ...

😂😂😂😂😂

منم خیلی دوس داشتم یه عکس بگیرم اما تو این شرایط😐😐

اگه بلدی خودت کیکو درست کن روشو با ترافلی چیزی شکل دندون تزئین کن دیگه ریسه ایناام که به کرونا ربطی نداره میخری اویزون میکنی خودتون باشید خودتونم باشید عکسا قشنگ میشه من واسه دندونی پسرم شوهرم نبود چون هم باباش فوت کرده بود هم همه خانوم بودن اما خیلی خوشگل بود یادگاری موند واسه بچه من الویه ام درست کرده بودم با ژله روشو تزیین کرده بودم عکس دندون بودش اشم که مادرم درست کرده بود

محکم بشین دلم این دور اخره
2706