2726

برام سواله ک ایا حرف زدن با مادر پسر یعنی جدی شدن؟ من یک سال و نیم با کسی بودم قصدشم ازدواج بود مادرش یبارم بام نحرفید تو دلم میموند دوس داشتم باهاش حرف بزنم شما چجورین

برای خوشبختی همه و من اگه میشه یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نع خوشم نمیاد ولی در جریانع 

احتراما باید حفظ شع

من حتی تو مهمونی هم دوست ندارم باهم چت کنیم چون یسری چیزا حد. دارع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نمیدونم اما تو دبیرستان دوستم ی دوس پسر داشت از اونا ک فاز ازدواجی بودن مثلا اما مامانش خیلی پیگیر و پایه بود روزی حداقل نیم ساعت با دوستم حرف میزد نث دوتا دوست بودن راحت میحرفیدن و میخندیدن یبارم واسش ی پلاک وان یکاد گرفت فرستاد ولی اخرش کات کردن هرچیم اخرش مادره خاست پادرمیونی کنه نشد

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁

منو دستمو گرف برد پیش مامانش گف بیا اینم عروست. مامانش از قبل منو میشناخت خیلی دوسن داشت پس مشکلی نداشت و کلی هموتجا قربون صدقم رفت .اما دوستم اینچیزا ک ملاک نیست. خیلیا ب ماماناشون نمیگن و اخرم میگیرنش خیلیام میگنو اخر خراب میشه . دیدم ک میگم

2706