1735
1804
عنوان

داستان چاقی صورت...

194 بازدید | 12 پست

من خیلی دوست دارم صورتم پر بشه 

خیلی کارا کردم 

جینسیگ خوردم 

قرص مخمر آبجو خوردم 

ی قرص دیگ که نمی‌دونم اسمش چی بود خوردم 

گفتن شیر خشک تو شیر قاطی کنی تاثیر داره،من انجام دادم

بلغور خوردم 

ناشتا ژله خوردم 

صبونع سیب زمینی آبپز خوردم

😂⁦😂☹️⁩⁦☹️⁩

از بین اینا فقط از قرص جینسیگ جواب گرفتم که اونم بعد قط کردنش دوباره برگشتم ب حالت قبل 

امروزم دوباره شیر خشک گرفتم گفتم شاید جواب داد 

نمیدونید چجوری باید استفاده بشه

همه چی به ژنه 

من صورتم چاق و گرده و فکمم خوبه 

دوس دارم یکم لاغر 😒 چرا راضی نمیشیم ما 

زومبا کارم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم از عربی و سالسا تا هر چی دلت بخواد 💃 خیاطم 👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 هیچوقت زندگی با تو که بهترینمی برام عادی نیس و نمیشه چون ما دو تا خاصیم پس زندگیمونم خاصه 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 من +تو = ما نمیشود محشر میشود عشق جانم 🥰😘😃😄 من کنارت ارامش دارم تو در کنار من یه عشق مخصوص. من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

همه چی به ژنه  من صورتم چاق و گرده و فکمم خوبه  دوس دارم یکم لاغر 😒 چرا راضی نمیشیم ما& ...

آی گفتیا اصلا بعضیا میان میگن میخوام لاغرکنم صورتم لاغرنشه من میگم لاغرشم که صورتم لاغرشه 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
1805

به نظرم مهتر از همه اینه که اصلا استرس و غم غصه نداشته باشی

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.
1771
تو که این همه راهو رفتی روغن خراطینم استفاده کن

این یکیو من استفاده کردم ولی برای من فایده نداشت ،مخصوصا بوی خیلی بدی هم داره ،اصلا حاضر نیستم دوباره استفاده کنم 

تمام رازهایت را با سکوت شب در میان بگذار برملا که نمی‌ کند هیچ آرامشی عجیب می‌ بخشد شب رفیقی بی ادعاست