2737
2739
عنوان

اونایی که سزارین کردن بیان لطفا

456 بازدید | 73 پست

بچه ها من چیزی به زایمانم نمونده میخوام بدونم چند روز بعد عمل میتونم سرپا شم؟ مامانم میاد کمکم ولی بنده خدا سنش بالاست نمیدونم تا چه حد میتونه به منی که دوقلو دارم کمک کنه. 

شمایی که سزارین کردید چند وقت طول کشید تا بتونید سرپا بشید و کارای معمولیتون رو انجام بدید؟ من تو بارداریم استراحت مطلقم و خسته شدم از تو رخت خواب موندن 😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳ هفته بعد کامل خوبی...از ده روز هم ادم قشنگ سرپا میشه ولی درد شکم هست دیگه به هرحال ۷ لایه برش میدن تا خوب شه زمان میبره....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2731
2738

از روز ۴ سر پا بعد از ۱۰ روز کارای خونه و بچه رو میتونید انجام بدید من دو تا سزارین داشتم عالی بوده

2706