2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مزایای بیمه تکمیلی خانواده سامان

با خرید بیمه تکمیلی خانواده، می‌توان از مزایای زیر نیز بهره‌مند شد:

عدم تعلق مالیات به بیمه تکمیلی

استفاده از طرح‌های متناسب با نیاز بیمه‌ای و توانمندی مالی هر فرد

پرداخت هزینه‌های بستری در بیمارستان

پرداخت هزینه عمل‌های جراحی خاص

پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی

جبران هزینه‌های زایمان، نازایی و ناباروری

پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی

پرداخت هزینه درمان عیوب انکساری چشم

و...

قبل از بارداری باید تهیه کنید

اگر الان نیاز به عمل یا درمان خاصی دارید دیگه نمیتونید بیمه تکمیلی تهیه کنید.بیمه تکمیلی رو در زمان سلامتی تهیه کنید نه بعد از بیماری.

09109643955 خانم صالحی

09125538568 اقای فلاح

بچه ها اگردنبال کار میگردین  از طریق لینک زیر میتونید با کار بیمه اشنا و استخدام بشین

لینک استخدام بیمه

http://collaboration.atiye24.com/?code=51885

دكتر دليري بهترينه از همه جاي ايران ميان پيشش مخصوصا تشخيصش تو ناهنجاريهاي جنين فوقالعاده اس

گلم آدرس جدید دکتر دلیری رو داری خیلی سال پیش تو ابودر میدان مقدم بود ولی الان نمیتونم پیداش کنم

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢
2731
من میخوام باردار شم و چند بار اقدام کردم نشده الان رفتم بیمارستان ارش گفتن باید عکس رنگی از رحمت بگی ...

گلم بیمارستان ارش چطوریاس خوبه کادرش دکتراش اگ بخوام حامله بشم واسه زایمان و اینا میخوام بدونم

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢

سونوگرافی صدری در شریعتی، من خودم همه‌ی غربالگری ها و سونوهامو رفتم پیشش، هم دکتر فوق العاده باتجربه ایی هستش و هم دستگاهاش جدیدترین از آمریکا هستن، حداقل روزی 30 تا خانم باردار میبینه، جنسیت بچه منو در اولین غربالگری درست گفت

2738
من برای اولین بارمیخوام برم سونوگرافی پیش دکتر صدری همه ک از کارشون تعریف میکنن پیجشم فالو دارم اینط ...

من برای سونو سینه و تیروید هفته پیش رفتم خیلی هم شلوغ بود و با ایکه منشی گفته بود خود دکتر صدری انجام میده و من بخاطر همون از غرب تا شرق رفتم خودش انجام داد و یک خانوم دکتری انجام داد که جالبه مهر خودشم نزد و مهر دکتر صدری و زد

تولد تو رویای واقعی من است

بهترین سونو با اختلاف فاحش فریور فرزانه که البته من هرچی تماس میگیرم جواب نمیدم و همچنین یک بار هم رفتم بسته بود از بهمن پارسال تا الان خبری ازش نیست ایشالا که سلامته

تولد تو رویای واقعی من است

من پیش دکتر رسول معصومی میرم همه سونو هامو.تو رسالت.عالی خلوت دکتر همه چیو توضیح میده و دقیق. دستگاه اش جدیده .یه همراه راه میده.میتونید از رو مونیتور فیلم بگیرید راحت.وقت هم نمیخواد همون روز میری کارتو راه میندازه

من همین دیروز سونوگرافی آنومالی و اکو قلب جنین رو رفتم سونوگرافی صدرا با آقای دکتر رضوانی زاده

خود دکتر فوق العاده س...بسیار نجیب و کاردرست...من تا الان دوتا خاطره قشنگ از سونوی بارداریم دارم ولی متاسفانه دوتا منشی داره که قد بلنده که اسمشم نمیدونم خیلی بی برنامه و حواسپرته🤦‍♀️ شما اگه رفتی اونجا وقت گرفتی حتی اگه داشتن به ترتیب اسامی رو صدا میکردن یه ربع یه بار ازش بپرس کی نوبتتوت میشه

دیروز خیلی خنگ بازی دراورد خیلیا بودیم که نوبتمون رد شده بود صدامون نزده بود😑

2706