2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی درد دارم.وباید حتما از ژل استفاده کنم.شاید به خاطر پرده باشه.چون دوبار فقط کامل انجام شده.ا ...

منم حتما باید ژل استفاده کنم ولی کامل زیاد انجام دادیم الانم تو اقدامم. شما هم درست میشی کگل رو تمرین کن.

2731
2738
من نمیدونم این مشکل رو دارم یانه ولی  ازنزدیکی میترسم نمیتونم تحمل کنم حتی یه ذره یه سال سرخونه ...

تلگرام برو این ای دی .درمانگر زیاد هست مخصوص همین بیماری

دعا پرنده ای عشق است ،،ک بال پر دارد ..التماس دعا ..
من نمیدونم این مشکل رو دارم یانه ولی  ازنزدیکی میترسم نمیتونم تحمل کنم حتی یه ذره یه سال سرخونه ...

اصلا درک نمیکنم

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
پنج ماه

دو سال تموم این مشکل رو داشتم  تا اخرش  ب مشاور جنسی مراجعه کردم  با روش حساسیت زدایی در 10 جلسه مشکلم حل شد   فقط مراجعه به مشاور جنسی 

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

برو تو سایت ما ما سایت اونجا تو انجمن واژینیسموس کلی آدم مثل خودت هستن.

میتونی اونجا راه حل مشکلت رو پیدا کنی

چیزو که دوست نداری باور نکن. احساس خوب = اتفاق خوب
2706