2726
عنوان

بازیگر ترکی هاندا

1976 بازدید | 125 پست

قدش ۱۷۵ وزنش ۵۶ اون وخ صورتشش تپللللللل مپللللل واندامش پره اصلا من باورم نمیشه وزنش ۵۶ باشه 

من قدم ۱۶۵ یا ۱۶۴ وزنم ۶۰ وتازه بدنم پر نیس وکمیییییی صورتم پرشده ونه خیلی زیاد اخه اونا چکار میکنن با این وزن کم صورتشون تپل مپل میشه 😫😫😫

واسه منم سواله

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم عمیشه میگه شبیه اونم🤣خر کیف میشم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
ب من میگن خیلی شبیه هانده ریچلم 😐

ب منم😃

چاقی صورت ارثی منم از صورت تپل میشم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

خییلی خوشگله😍

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706