2733
2734
عنوان

مامانا زردی نوزاد.😢

1042 بازدید | 47 پست

زردی نوزاد ۱۰ روزه اگه ۱۲.۴ باشه چجوریه؟ خطریه؟ 😢زود بگید دلم شور میزنه😔

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلی پایین باشه بهتره.من دختر خواهرمو با ماست و عرقیجات سرد میشستیم خوب شد.ولی اگه خیلی ناراحتی حجامتش کن.اندازه سر سوزن رو گوشش زخم میکنن زردی پشت گوششو کمتر میکنن

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

عزیزم روزی ۳بار ترنجبین بریز رو اب بهش بده بخوره 

هم ارامش بخشه هم داروی زردیه 

انشالله زودتر رفع بشه 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738
نه خوبه که دکتر نبردیش؟ ۱۵روزگی نوزادو ویزیت میکنن

خوبه؟ دیروز بردیم گفت ازمایش بدید. امروز حوابشو دید گف بخوابوتید زیر مهتابی. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اروم باش گلم منم پسرم رو ۷.۵بود بیمارستان گفت بستری بشع مامانم نذاشت اومدیم خونه روزی ی بار بجای شیر اب قندش میدادیم  با عرق شاطره دورزی ی بار حموم کردیم اب عناب بهش داد مامانم 

شبا قنداق میکرد یگم گل سرشور پودر میکرد میزد زیر بغلش دور گردن بین پاهاش ی ده روز ای خوب شد

فقط نزار بالاتر بره خدای نکرده تشنجی میشه و اینکه خودتم سردی زیادبخور روزی دوتا لیوان عرق شاطره با خاکشیر بخور شیرینیش کم باشه چون شکر گرم

ترنجبین، شیر خشت و این داروهای گیاهی رو‌اصصصصلا اصلا نباید به نوزاد داد!!!!! فقط شیر مادر همین و بس

این چیزا باعث اسهال و کم آبی نوزاد میشن و براش خطر بیشتری داره و حتی زردیش روب‌یشتر میکنه. حتی حجامت هم نباید کرد چون دلیلی نداره!!!

بستری شده بود؟چند بود که الان ۱۰ شده؟

نه . بیمارستان مشکلی نداشت .

دستگاه کرایه بزاریدش زیر دستگاه...به مرحله خطر نرسیده ولی باید زیر ۱۰ باشه

ممکنه‌واسه شیرم باشه؟؟ دکتر گف چندوعده بهش شیرخشک بدید فعلا. بعد شیر ک میخوره دلش قارقور میکنه. طبیعبه دیگه؟

2706