2737
2734

همش فکر بد سرم میاد  مثلا تو ازمایش ادرار بنویسن معتاد   اینو بگم بخدا معتاد  نیستم 😅😥

یا اینکه تو ازمایش خون بگن ایدز داره 😣😅😥

واقعا دارم میمرم از استرس ومن هنگام  استرس گرفتن حتا نمیتونم قران بخونم یا دعا کنم از استرس هول میشم 😥😥

خواهشا برام دعا کنید اگه دعا کردید لایک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ايدز 

من دوران دانشجويي سوزن سورنگي كه دارو كشيده بودم ديتم رفته بود اصلا به نريض برخورد نداشتانقدر به دوستام مامانم حرص دادم اخرس تست ايدز دادم 

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺

چی میزنی حالا😂

ایشالا کع همع چی خوب پیش میرع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

ایدز نیس نترس لو نمیری🤣منم این فکرو زیاد کردم البته از من آزمایش خون نگرفتن فقط ادرار چرا خون میگیرن از شما؟

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

خدا بده از این استرسها

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2706