2737
2739

خواهش میکنم راهکار بگید

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با این برنامه تونستم بیشتر عکس وفیلم هارو برگردونم من بیشتر برنامه هارو امتحان کردم ولی فقط همین خوب  بود 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ریکاوری کنی برمیگرده اگه ب تازگی پاک شده باشه

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
من با این برنامه تونستم بیشتر عکس وفیلم هارو برگردونم من بیشتر برنامه هارو امتحان کردم ولی فقط همین ...

اینو از کجا بگیرم..بازار داره؟؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2738
اینو از کجا بگیرم..بازار داره؟؟

من از گوگل پلی دانلودش کرده بودم اسمشو سرچ کن معلوم میشه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من یه برنامه ریکاوری دانلود کردم چند تا از عکسامو برگردوندم

از بازار؟؟

تا چند وقت پاک شده رو برمیگردونه؟؟

نمیدونم دقیقا 

آره از بازار یا مایکت

مرسی 

2706