2737
2734
عنوان

هر خانمی باید بداند:جلوگیری ودرمان افتادگی رحم و مثانه

| مشاهده متن کامل بحث + 26000 بازدید | 197 پست
سلام عزیزم.هستین؟چن تا سوال داشتم ازتون

سلام بفرمایید 

اگر بدونم در خدمتم

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸
یعنی به حالت سجده قرار بگیریم؟؟

تمرین های صفحه اول تاپیک انگار موثر ترن

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمرین های صفحه اول تاپیک انگار موثر ترن

ممنونم گلم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
بله واقعا موثرهست  باید حرکات وعضلات رو درست به کار بگیرید  ان شاءالله حتما شماهم نتیجه ...

تو بارداری هم خوبه انجام بدم.فک کنم من افتادگی رحم و مثانه از زایمانم اول ذومم پیدا کردم..الان باردارم میشه انجام بدم یا الان خوب نیست؟

2731
سلام بفرمایید  اگر بدونم در خدمتم

سلام عزیزم..ببخشید من الان یماهه متوجه شدم افتادگی رحم دارم ینی تو آینه که نگا میکنم میبینمش ولی بیرون نیومده..میخاستم ازتون بپرسم شماهم رحمتونو میدیدین؟با این ورزش کامل بالا رفته ؟

نمیدونم اگه برگردیم عقب دل طوقی واسه کی پر میزنه..
سلام عزیزم..ببخشید من الان یماهه متوجه شدم افتادگی رحم دارم ینی تو آینه که نگا میکنم میبینمش ولی بیر ...

هر چه زودتر ورزش ها رو شروع کنید به نفع تون هست 

چون از یه زمان به بعد خیلی بیشتر زمان می بره تا برگرده به حالت عادی تر خودش

تجربه ی شخصیم همینه

تو بارداری هم خوبه انجام بدم.فک کنم من افتادگی رحم و مثانه از زایمانم اول ذومم پیدا کردم..الان باردا ...

والا این سوال رو قبلا هم پرسیده بودن 

حقیقتش برای هر کس شرایط فرق داره 

خیلی خوبه که از پزشکی که تحت نظر شین بپرسین

این روزا مواظب خودتون و نی نی تو راهی باشین ❤

هر چه زودتر ورزش ها رو شروع کنید به نفع تون هست  چون از یه زمان به بعد خیلی بیشتر زمان می بره ...

عزیزم ورزشا رو شروع کردم تقریبا روزی صدتا انجام میدم میخواستم بدونم افتادگی شما در چ حد بود و اینکه الان کاملا خوب شدین؟

نمیدونم اگه برگردیم عقب دل طوقی واسه کی پر میزنه..
2738
سلام عزیزم منم دچار افتادگی هستم. حس پری وبیرون زدگی دارم. باناراحتی راه میرم حس بدیه. توروخدا برام ...

عزیزم افتادگی مثانه شما خوب شد ؟ چجوری؟

منم مثل شما شدم

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

تکرینات کگل برا اختلالات کف لگن از جمله انواع بی اختیاری ادرار موثره. برا افتادگیهای خفیف مثانه و انواع بیاختیاری های ادرار ورزشهای تقویت کننده عضلات کف لگن از قبیل کگل مفیده همچنین فیزیوتراپی  که توسط فیزیوتراپیست هایاختلالات کف لگن انجام میشه

سلام استارتر،در دسترس هستین یک سوال داشتم؟

اسلامو همون طور که هست بشناس...                    همون قدر که افراط نه،تفریط هم نه!😉😉                              بشناس تا عاشق شی...❤                                        میشی...ولی آروم آروم...💖صبر و مجاهدت میخواد... 🌺        الا الذین آمنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر  
2706