1735
1707

بچه ها این سونو رو دیروز گرفته 

اینم ازمایششه چندماه پیش داد بچه ها یه سقط داشتم بخاطر نطفه ضعیف بوده احتمال میدم

چون همون ماه این آز رو از مرکز ناباروری داد حالا نظرتون چیه سونوش مشکل داره؟

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

گلم شوهرت ضعیفه تقویتش کن

باردار میشی راحت فقط یکم باید از استرس دورش کنی معلومه خیلی تحت فشاره

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
گلم شوهرت ضعیفه تقویتش کن باردار میشی راحت فقط یکم باید از استرس دورش کنی معلومه خیلی تحت فشاره

خیلی زیاد تحت فشاره زیاده زیاد

گلم شوهرت ضعیفه تقویتش کن باردار میشی راحت فقط یکم باید از استرس دورش کنی معلومه خیلی تحت فشاره

عزیزم سونوش چطوره؟

اخه گفتن با معجزه باردار شدی چون ازمایشش خوب نیست من نمیدونم چطوره الان؟

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718
سونوی همسرتون اصلا مشکلی نداره ،اگه به یه متخصص ارولوژی مراجعه کنن با چند تا قرص تقویت اسپرم کلا مشک ...

خدارو هزار بار شکر

پس ازمایشش چی میگه عزیزم؟

مطمئنی شما؟

گلی واریکوسل که انگار ندارن

ولی هم حرکت هم مورفولوژی خوب نیست

عزیزم از اوریکولوتراپی کمک بگیر حتما درمان میشن

تجربه دارم که میگم

اینم ادرس پیج ماما که ما پیششون رفتیم

تلفن وآدرس هست تو پیج

اگه اصفهان نیستی بپرس ببین شهر شما جایی رو میشناسن

هر راهنمایی بخوایم برای خانم مطیعی ازمایشات و سونو و هر اطلاعاتی داری بفرست کمکت میکنن

https://instagram.com/mehrnooshmotiei_mehremadar?igshid=4gj98aedhy38

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلی واریکوسل که انگار ندارن ولی هم حرکت هم مورفولوژی خوب نیست عزیزم از اوریکولوتراپی کپک بگیر حتما ...

باشه عزیزم ممنونم

نه اصفهان که نیستم ولی خب این اوریکولوتراپی جدیده؟

چون میگن برین پیش اورولوژی

خدارو هزار بار شکر پس ازمایشش چی میگه عزیزم؟ مطمئنی شما؟

از سونوش بله مطمن هستم، فقط باید پیش متخصص ارولوژی بره اونم بخاطر ازمایشش که دوتا دونه مشکل توش هست وبا قرص های تقویت وزیاد کننده اسپرم حل میشه اصلا نگران نباشین

خیلی زیاد تحت فشاره زیاده زیاد

ببین فقط سه ماه تقویتش کنی فشار رو کم کنی اسپرمش و حرکتش دوبرابر میشه بذار یه داروهست مردونه اش رو باید بخری بهش بدی روزی یه شاسه از پودر اینوفولیک رو میریزی توی یه لیوان نیم ساعت از قبل از غذا بخوره 

سعی کن استرس رو ازش دور کنی قرص زینک پلاسم ۶۰تایش رو بخر روزی یکیشو بخوره خوابشم تنظیم کن ورزش هم کنه فقط روی دوچرخه و موتور نشینه یه مدت 

سریع خوب خوب میشه 

کیسه بیضشو خنک نگه داره شلوار گشاد برای بیرون بپوشه شلوار جین رو بذاره کنار شلواراش باید فاق بلند باشه آب حمامشم ولرم رو به سردی باشه 

زیادم بدنشو ماساژ بده تا ریلکس  بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
1760
عزیزم سونوش چطوره؟ اخه گفتن با معجزه باردار شدی چون ازمایشش خوب نیست من نمیدونم چطوره الان؟

سونوش کاملا طبیعیه هیچیش نیست 

زیادم آزمایشش بد نیست ما با بدترشم دیدیم باردار شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سونوش کاملا طبیعیه هیچیش نیست  زیادم آزمایشش بد نیست ما با بدترشم دیدیم باردار شدن

منم همون ماه که آز داد باردار شدم ولی سقط شد

فشار عصبی زیادی روم بود ولی بچه های اینجا گفتن نطفه ضعیف بود

باشه عزیزم ممنونم نه اصفهان که نیستم ولی خب این اوریکولوتراپی جدیده؟ چون میگن برین پیش اورولوژی

اوریکولوتراپی یا همون طب سوزنی روی گوش یه علمی هست که تایید شده سازمان بهداشت جهانیه

با تحریک اعصاب بدن که از روی گوش رد میشه اون منطقه که مشکل داره رو وادار میکنه که به صورت طبیعی فعالیت کنه

من شوهرم 2 سال درمان دارویی با دکتر اورولوژی داشت و هیچ فایده نکرد

3 ماه رفتیم اوریکولوتراپی کاملا درمان شد 

و همینطور که میبینی الان باردارن به لطف خدا

حتما پیگیرش باش 

به پیج سر بزن مطالبشو ببین رضایت همراهان رو ببین خودت متوجه میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از سونوش بله مطمن هستم، فقط باید پیش متخصص ارولوژی بره اونم بخاطر ازمایشش که دوتا دونه مشکل توش هست ...

خداروشکر واقعا خودمم تنبلی دارم

میشه بگی مشکل اسپرمش چی هست؟تحرک و تعداد؟

اوریکولوتراپی یا همون طب سوزنی روی گوش یه علمی هست که تایید شده سازمان بهداشت جهانیه با تحریک اعصاب ...

مرسی عزیزدلم اسکرین گرفتم حتما دنبال میکنم 

1759
خداروشکر واقعا خودمم تنبلی دارم میشه بگی مشکل اسپرمش چی هست؟تحرک و تعداد؟

مورفولوژیش مشکلشه و تحرکشم بگی نگی کمه 

اینابا داروهایی که بهت گفتم و بستر بدون استرس و شاد حل میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همون ماه که آز داد باردار شدم ولی سقط شد فشار عصبی زیادی روم بود ولی بچه های اینجا گفتن نطفه ضع ...

حالا پیش میاد بهش فکر نکن 

شوهرت و خودت چندسالتونه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزدلم اسکرین گرفتم حتما دنبال میکنم 

منم تنبلی تخمدان شدییید داشتم

چندین بار آی یو ای و ای دی اف منفی ولی بعد این درمان طبیعی باردار شدم

به همه توصیه میکنم چون دلم میخواد همه منتظرا زود و راحت پدر و مادر بشن و سختیهای منو نکشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مورفولوژیش مشکلشه و تحرکشم بگی نگی کمه  اینابا داروهایی که بهت گفتم و بستر بدون استرس و شاد حل ...

عزیزم یه سونو هم چندماه پیش داد اون میگفت به واریکوسل مشکوکه،بنظرت قابل اعتماده؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم خسته شدم بدون بچه

عزیزم یه سونو هم چندماه پیش داد اون میگفت به واریکوسل مشکوکه،بنظرت قابل اعتماده؟ ببخشید زیاد سوال م ...

اون سونو رو بذار

فوقش یه عمله دیگه سرپایی هم هست

والا بذار آب پاکی روی دستت بریزم

ما یکی از دوستانمون ۶میلیون شوهرش اسپرم داشت و اوضاعش خیلی بد بود 

الان طبیعی دوتا پسر داره 

نمیگم درمان نکنید درمان کنید اما توکل کنید و شاد باشید و بی استرس کاراتون رو پیش ببرید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651