2733
2734

عزیزم بعد سقط ک یک هفته طول می کشه تا بیاد پایین بعضی اوقات چند روزه میاد پایین 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دکتر من گفت بعد از یک ماه باید صفر بشه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
بستگی داره سقطت چند هفتگی بوده باشه من هفته 5 بودم سریع بعد پریود اومد زیر 10

بعد بی بی چک نزدی بعد سق ک ببینی مثبت یا منقی

ای خدا جان طعم شیرین مامان شدنو  بهمون بده یا رب😔😔
عزیزم بعد سقط ک یک هفته طول می کشه تا بیاد پایین بعضی اوقات چند روزه میاد پایین 

عزیزمم امضاتو خوندم. اللهم صل علی محمد و آل محمد. 

انشاا.. هرچه زودتر به حاجت دلت برسی. منم منتظر روزی هستم که بیبی چکم دوباره مثبت بشه و انشاا.. خدا بهم ی نینی سالم  بده.  خداروشکر من ی دختر چهارساله دارم، پارسال دوباره باردار شدم که متاسفانه تو چهارماه سقط شد و خیلی اذیت شدم. دو ماهه تو اقدامم انشاا.. باز خدا بهمون ی فرشته سالم و صالح بده 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2738
خداوند متعال دامن همه رو سبز کنه

الهی آمین 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
عزیزمم امضاتو خوندم. اللهم صل علی محمد و آل محمد.  انشاا.. هرچه زودتر به حاجت دلت برسی. منم من ...

مرسی عزیزم ایشاالله ک دامن همه منتظرا سبز بشه و در کنارشون من و شمام مادر بشیم 😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه من اگه میموند اول خرداد بدنیا میومد   

بازم خداروشکر، حتما حکمتی توش بوده،توکل بخدا 

مرسی عزیزم ایشاالله ک دامن همه منتظرا سبز بشه و در کنارشون من و شمام مادر بشیم 😍

انشاا..، توکل بخدا