2703
2553

عزیزم بعد سقط ک یک هفته طول می کشه تا بیاد پایین بعضی اوقات چند روزه میاد پایین 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دکتر من گفت بعد از یک ماه باید صفر بشه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
بستگی داره سقطت چند هفتگی بوده باشه من هفته 5 بودم سریع بعد پریود اومد زیر 10

بعد بی بی چک نزدی بعد سق ک ببینی مثبت یا منقی

ای خدا جان طعم شیرین مامان شدنو  بهمون بده یا رب😔😔
عزیزم بعد سقط ک یک هفته طول می کشه تا بیاد پایین بعضی اوقات چند روزه میاد پایین 

عزیزمم امضاتو خوندم. اللهم صل علی محمد و آل محمد. 

انشاا.. هرچه زودتر به حاجت دلت برسی. منم منتظر روزی هستم که بیبی چکم دوباره مثبت بشه و انشاا.. خدا بهم ی نینی سالم  بده.  خداروشکر من ی دختر چهارساله دارم، پارسال دوباره باردار شدم که متاسفانه تو چهارماه سقط شد و خیلی اذیت شدم. دو ماهه تو اقدامم انشاا.. باز خدا بهمون ی فرشته سالم و صالح بده 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2714
خداوند متعال دامن همه رو سبز کنه

الهی آمین 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
عزیزمم امضاتو خوندم. اللهم صل علی محمد و آل محمد.  انشاا.. هرچه زودتر به حاجت دلت برسی. منم من ...

مرسی عزیزم ایشاالله ک دامن همه منتظرا سبز بشه و در کنارشون من و شمام مادر بشیم 😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه من اگه میموند اول خرداد بدنیا میومد   

بازم خداروشکر، حتما حکمتی توش بوده،توکل بخدا 

مرسی عزیزم ایشاالله ک دامن همه منتظرا سبز بشه و در کنارشون من و شمام مادر بشیم 😍

انشاا..، توکل بخدا