2733
2734
عنوان

گرامافون

131 بازدید | 7 پست

میخوام گرامافون بخرم قیمتهاش خیلی متفاوته حالا اون مهم نیست. میخوام بدونم کارایی داره چه مارکی ویژگیهای مقبولتری داره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

وای منم خیلی دوستدارم😁

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای دکور خوبه

فقط دکورمن فکر کردم بیشتر شبیه رادیو میشه ازش استفاده کرد حالا دکورم هست بهد بدون پایه قشنگتره یا پایه دار

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2728
فقط دکورمن فکر کردم بیشتر شبیه رادیو میشه ازش استفاده کرد حالا دکورم هست بهد بدون پایه قشنگتره یا پا ...

من پایه دارشو ندیدم عزیزم...معمولا بدون پایه رو یه میز میزارن

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
من پایه دارشو ندیدم عزیزم...معمولا بدون پایه رو یه میز میزارن

ممنون عزیزم

2738