2726
عنوان

تولد مادر شوهر😎

545 بازدید | 50 پست

خانما تاپیک قبلیم گفتم مادر شوارم اینا میخان فردا بیان خونمون از شهرستان میان. نهم هم تولدشونه. مطمئنم نه پسراش نه شوهرش نه اون دوتا جاریم نمیدونن ولی من چون ذهنم خوبه تاریخ تولد همه رو میدونم. حالا بگم میخاستم پس فردا کیک تولد بپزم و یجوری سورپرایزش کنم. ولی ذهنم درگیره چون اولا که این چیزا براشون مهم نیست، دوما شوهرمم زیاد اهل این چیزا نیس هیچ هم نمیگه مگه اینکه خودم بگم ببین من تولد مامانت یادم بود اونم فوق فوق آخرش میگه دستت درد نکنه. ینی خانوادتن رفتار سردی دارن. حالا به نظرتون این کارو بکنم یا نه؟ چون میدونم سردن و فوقش میگن دستت درد نکنه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم برای دل خودت کار کن ن خوشامد دیگران

اگه دلت راضیه بگیر اگه نه خو نگیر

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

دمت گررررررم

من یه بار مادرشوهرمو واسه تولدش سوپرایز کردم . فقطم با یه کیک . انقدر خوشحال شد که هنوزم بعد از ۴ سال با عشق و بعنوان یه خاطره ی خوب ازش یاد میکنه . ❤❤❤🌹🌹🌹🌹 

واقعا بهترین کار همین خوشحالیای ساده س

بعد این همه سال همین که هر وقت نگام میکنی ؛ لبخند روی لبات میاد یعنی من خوشبخت ترینم...❤
شاید خوشحال میشن نمیتونن بروز بدن. من اگه مادرشوهرمو دوست داشته باشم اینکارو میکنم

زن خوبیه اصلا دخالت نمیکنه تو زندگیم. ولی خوب سردن رفتارشون😂

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2706