2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلش نازک و بی جون ولی بعدش تار مو ضخیم و جون دار میشه

سلام

شبتون بخیر

عضویتم جدیده، بخاطر اینکه مدتها قبل ترجیح دادم لغو کاربری بدم و دیگه نیام سایت، امشب بخاطر تاپیک شما با کاربری جدید عضو شدم

تاپیکتون برا مدتها قبله، عزیزم، آیا بالاخره برا موهاتون مزو انجام دادید یا prp کردید

و از نتیجه ش راضی بودید؟

موهام بخاطر علتهای متعددی نازک  و شکننده شده، دکتر بهم گفته با مزوتراپی تقویت و ضخامتش خوب میشه، در حالیکه اطرافیان میگن prp بهتر جواب میده

لطفا در صورتیکه تجربه کردید بهم بگید

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2728
عزیزم من پزشک زیبایی هستم. تاثیر مزو در تحریک رشد بیشتر از پی آر پی. البته تمام کارای زیبایی رو افرا ...

یعنی مزوتراپی، برای ضخیم شدن موی نازک و شکننده موثره؟ و چند درصد جواب میده؟

ممنونم

سلام شبتون بخیر عضویتم جدیده، بخاطر اینکه مدتها قبل ترجیح دادم لغو کاربری بدم و دیگه نیام سایت، ام ...

سلام، عزیزم من الان پست شما رو خوندم منم موهام خیلی کم پشت و نازک شده اگه در مورد مزو یا پی آر پی نتیجه ای گرفتین لطفا منم درجریان بذارین ممنون میشم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 
سلام شبتون بخیر عضویتم جدیده، بخاطر اینکه مدتها قبل ترجیح دادم لغو کاربری بدم و دیگه نیام سایت، ام ...

سلام دوستان من موهام کم پشت شدن و ریزش دارن.خیلی از این قضیه ناراحتم و روزی نیس که بهش فکر نکنم کلا ازدواجمم بخاطر همین موضوع بیخیالش شدم.وجدانا کسی از پی ارپی نتیجه گرفته ؟

سلام دوستان من موهام کم پشت شدن و ریزش دارن.خیلی از این قضیه ناراحتم و روزی نیس که بهش فکر نکنم کلا ...

من هم همین مشکلو دارم هم prp رفتم هم مزو اما چون مشکل داخلیم حل نشده همشون میریزند😣

خسته شدم

2738

راس میگه مشکل منم هست من میخام ازدواج کنم ولی بخاطر همین مسئله دست نگه داشتم.میگم اگه روش موثریه واقعا کمکم کنین بگین کجا و کدوم دکتر کارش واقعا عالیه لطفا🙏🙏🙏

راس میگه مشکل منم هست من میخام ازدواج کنم ولی بخاطر همین مسئله دست نگه داشتم.میگم اگه روش موثریه واق ...

سلام

شبتون بخیر

من هم تو این تاپیک  سوالهای شما رو داشتم، اخیرا به ی پزشک مراجعه کردم ولی ایشون گفتن باید مجدد کلی آزمایش بدم، مشخص شد که تیروئیدم کم کاره و کمخونی دارم، اینها رو قبلا هم تو نتایج آزمایشات قدیمم داشتم، منتها شیردهی هم مزید بر علته، و کمبود ویتامین Dدارم

در کنار مصرف لووتیرکسبن و مصرف مکمل برای جبران کمخونی و ویتامین D ، از زینک پلاس که دکتر تجویز کرده سر ساعت معینی مصرف می کنم، زبنک پلاس رو باید ۳ ماه پشت سر هم خورد ولی مکمل رو دایمی

مزوتراپی انجام دادم که باید حداقل ۸ جلسه انجام می دادم ولی بخاطر کرونا و نگرانیهای افزایش مرگ و میر بعد از ۴ جلسه دیگه نرفتم، موهام خیلی پرشده و برخلاف آنچه که شنیده بودم تارهای موهام ضخیم شده، شاید هم تعداد تارها زیاد نشده باشه و ضخامتش چون زباد شده انقد پر نشون میده،

البته من بخاطر اینکه دایم مش و رنگ و سشوار استفاده می کردم، موهام عادت کرده بود بعد حموم اگه سشوار میدادم نرم و ابریشمی بود و اگه سشوار نمیدادم بدحالت و فنری

که دکتر بهم گفت از بس مواد شیمیایی و گرمای سشوار استفاده کردی موهات خشک و بافتش داغون شده بنابراین بعد حموم دبگه سشوار ندادم به جاش از سرم موی رولون و روغن کراتین اصل و ژل آلوئه ورا که خودم از برگهای آلوئه ورا می گیرم استفاده کردم، الان دیگه موهام بدون سشوار خوش حالته، واقعا نرم و ابریشمی نشده هنوز ولی نسبت به قبلا که بدون سشوار خشک و بی جون بود الان اونقد خوب شده که حتی شب یلدا تو فیلم خانوادگیمون انقده خوب بود همسرم گفت خدا رو شکر که دیگه استرس موهاتو نداری و قراره ایشالا بعد از اینکه شرایط کرونا بهتر شد هر ساله برم چند جلسه مزو که موهام دائم، تو شرایط تقوبت شده باشن

امیدوارم تجربه م کمکی باشه واسه شما ، البته نمیگم prp خوبه یا بد چون واقعا تجربه ش نکردم، خودم هم دنبال راه حل بودم ولی به توصیه دکتر این راهو انتخاب کردم

سلام شبتون بخیر من هم تو این تاپیک  سوالهای شما رو داشتم، اخیرا به ی پزشک مراجعه کردم ولی ایش ...

سلام روزتون بخیر

میشه بپرسم مزو که انجام دادید درد داشت؟

و اینکه هزینه اش چقدر شد؟

ممنون🌺

سلام خانوما من پی ار پی انجام دادم یک دوره ۳ ماهه و هر ماه یک بار . و بعد از ۶ ماه یک بار تمدید کردم ...

عزیزم همسرم پی آرپی و مزو کرده بعد از جلسه اول ریزشش زیاد شده طبیعیه؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2706