2410
2553
عنوان

متاهلا بیاید

163 بازدید | 12 پست

بچه ها من چند روز پیش نزدیکی داشتم. الان میترسم بارداربشم. یعنی جلوگیری طبیعی کردیم شوهرمم گفت یه قرص بخورم . منم کلا یادم رفت نخوردم. الان بخورم فایده داره؟ 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
ن

کی برم ازمایش بدم؟ روزه میگیرم الان .میترسم باردار بشم .پارسالم همینطوری شدم نفهمیدم روزه گرفتم سقط شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید میخوردی حداقلتا ۷۲ساعت قرص اورزانسی یاجلوگیری میخوردی خوگلم حامله شی چه اشکال داره

اخه روزه میگیرم عزیزم. میترسم رشد نکنه.پارسالم همینطوری شدم سقط شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه روزه میگیرم عزیزم. میترسم رشد نکنه.پارسالم همینطوری شدم سقط شد

روزه نگیر خواهربخاطر خدا شاید حامله باشی حیفه خدایی نکرده سقط شه روزه نگیر ۱۵روز دیگ برو ازمایش بده مشخص میشه اگ هم حامله نبودی اون موقعه قضای روزه هاتوبده

کی برم ازمایش بدم؟ روزه میگیرم الان .میترسم باردار بشم .پارسالم همینطوری شدم نفهمیدم روزه گرفتم سقط ...

وقتي عقب انداختي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤