عنوان

فرش گل برجسته

12502 بازدید | 31 پست

سلام .وقتتون بخیر خانمای گل من قراره فرشامو عوض کنم بعد از کلی گشتن از یه فرش خوشم اومده که گل برجسته ست ولی درمورد اینکه خیلی سخت جارو میشن و سریع از ریخت و قیافه میفتن خیلی شنیدم حالا لطفا اگر شما تجره ای دارین راهنمایی کنید.اینم اون فرشی ک دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من فرشم از اینه

دوساله دارم استفاده میکنم ولی اصلا پفش نخوابیده

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
من دارم دوساله. اولش جارو کردنش برات غیر طبیعیه اما بعدش عادی میشه. از لحاظ زیبایی هم حالا بعد سالها ...

ممنونم بابت نظرتون امیدوارم با خودم کنار بسام همسرمم هیچ نظر نمیده میترسم بعد پشیمون شم چون ازاونا هم نیستم ک تند تند وسایل خونه رو تعویض میکنن.

سلایق متفاوته اما بنظر من شلوغ و تیره نخر. البته بسته به خودت داره ببینم عاشق شلوغی هستی یا خلوت

راستش خونه ما دیواره تقریب کاغذ دیواریش سفیده .موکت هم پالاز خیلی روشنه نقره ایه ولی خیلی روشنه با وجود پسرم کلافه شدم مدام باید حواسم باشه لک نشه گفتم فرش روشن شد

راستش خونه ما دیواره تقریب کاغذ دیواریش سفیده .موکت هم پالاز خیلی روشنه نقره ایه ولی خیلی روشنه با و ...

میشه از موکتت عکس بدی من عاشق این رنگم. آره دیه کثیفیشم هست اما روشن شلوغ پلوغم میتونی. ولی خوب فرشیکه در نظر گرفتی خوشکله اما خود من رنگای تیره بعد چند روز با اعصابم جور در نمیاد. 

2706