2726
عنوان

کاش برادر شوهرام زوتر زن بگیرن مردم از تنهای دلم جاری میحاااد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا دلت جاری میخوااااد؟ معلومه بیکاری خیلی فشار آورده بهت 😐 جاری دار بشی بعد بیای تاپیک بزنی جاریم اینو گفت من بهم برخورد، مادرشوهرم اینا برای جاریم کلی طلا خریدن ولی برای من نخریدن و .... 

من دعا میکنم برادرشوهرم اصلا زن نگیره 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 

بیا جاری چاقاله من برا تو اصلا دوسش ندارم چپ و را ست بهم توهین میکنه انتر

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

بچه ها من اگه برادرشوهرم اعلام کنه ک زن نمیگیره تا آخر عمرش، قول میدم تموم بچه های این تاپیک رو شام مهمون کنم رستوران بعد کرونا💖

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

عزیزم خودت رو جور دیگه ای سرگرم کن 

با کتاب 

هنر 

آشپزی

مهارت

جاری حتی خوبشم به درد نمی خوره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
چرا خودتون براشون استین بلا نمیزنین؟البته اگه کیس خوب میشناسین ،ک بعدا دردسرنشه 

بللللله، من این حماقت رو مرتکب شدم 

دختر خالم رو معرفی کردن 

یه دختر مودب و مهربون و چشم و دل سیر و کم توقع با یه خانواده عالی بود که شب تا صبح صبح تا شب از ادبشون بگم کم گفتم 

آما فردای عقد تبدیل شد به 

ندید بدید ترین، عقده ای ترین، حسود ترین، خسیس ترین، پول دوست ترین، دوبهم زن ترین، بدجنس ترین دختر دنیا   

در مورد خانواده ش هم که نگم براتون انگار دشمن خونی منه بیچاره شدن 

حالا انگار نه انگار مادرش همیشه ناله میکرد دخترش خواستگار نداره 

اون وقت برادرشوهرم با حقوق ده میلیونی و دکتری،دعوت به کار از خارج، نماز خون، سربه زیر 

حالا گناه من چیه اینا رم کردن 

الله اعلم 

پی نوشت هیچ مشکلی هم با هم ندارن خیلی هم خوشحال و شاد هستن