2737
2734

بچه ها من 5 ماهه نرفتم خونه پدرم شهرستانن. عید میخاستم برم که کرونا بود و نرفتم. خانواده شوهرمم همون شهرن. الان میخان بیان سه نفرن. روزه نمیگیرن. خیلی دوستشون دارم ولی نمیدونم چیکار کنم هم بخاطر مریضی هم اینکه روزه ام و میدونم دس به سیاه سفید نمیزنن و باید بشورم بسابم. حالا دخترای خوب سایت بگید چه رفتاری کنم؟ شوهرمم خط قرمزمه که ناراحت نشه چون خیلی زحمت میکشه واسمون. چیکار کنم؟

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

چشمت روشن . مهمون دار خوبی باش چند روزه میگذره

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افرین چقدر باشخصیتی❤

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

خب تنهاراهی ک میمونه اینه که مهمونداری کنی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

رگو من روزم بزارید باشه بعدماه رمضان

تعارف نداره ک با زبون روزه پاشی اشپزی هم بکنی😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706