2737
2739

برای خداوند فرقی ندارد که تو برایش نماز بخوانی یا نه ، برایش روزه بگیری یا نه . فرقی ندارد چقدر برای عزیزانش ضجه زده باشی !

اما اینها برای من و تو فرق می‌کند .

و این فرق زمانی شروع شد که من و تو بر سر خدایمان جدل کردیم ...

من گفتم من با ایمان ترم تو گفتی من !

و فراموش کردیم که خدای هر دویمان یکیست فقط راه اتصالمان به او فرق دارد ؛ به راه های اتصالی یکدیگر به خدا دست نزنیم !

اجازه بدهیم هر کس به گونه ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه‌ی ما !

خداوند عارف عاشق می‌خواهد نه مشتری بهشت

اینو استوری گذاشتم سیلی از نظرات واسم اومد دوست دارم در این مورد خیلی بدونم لطفا با دلیل نظراتتونو بگین

به خدا شبهه است در غالب ادبیات زیبا الان دلیلشو میفرستم برات

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام گلم شما چیجوری با خدا ارتباط برقرارمیکنی؟؟

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

❤❤❤❤❤❤

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738

با قسمته اولش نه ولی با جایی که میگه هر کی هرجور دوست داره موافق. ولی اونجا که میگه براشون فرقی نداره که نماز بخونی یا دعا کنی و اینا اگه فرقی نداشت مطمئنن انقد سفارش بهش نبود و جز واجبات نبود 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

⛔️ متن شبهه ⛔️

برای خداوند فرقی ندارد که تو برایش نماز بخوانی یا نه ! برایش روزه بگیری یا نه !

فرقی ندارد چقدر برای عزیزانش ضجه زده باشی ! اما اینها برای من و تو فرق می کند .

و این فرق زمانی شروع شد که من و تو بر سر خدایمان جدل کردیم ،من گفتم من با ایمان ترم تو گفتی من!

و فراموش کردیم که خدای هر دویمان یکی ست فقط راه اتصالمان به او فرق دارد.

به راه های اتصالی یکدیگر به خدا دست نزنیم ! اجازه بدهیم هر کس به گونه ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما!

خداوند عارف عاشق می خواهد نه مشتری بهشت.

◀️ ✅ #پاسخ ▶️

کلامی زهرآگین در ادبیاتی زیبا و فریبنده

🔅آری برای خدا فرقی ندارد.. کفر و ایمان تو. گناه تو به خدا ضرر نمیرساند و عبادتت هم برای او نفعی ندارد. که فرمود: إِن تَکْفُرُوا فَإِنَّ اللَّهَ غَنِیٌّ عَنکُمْ » (زمر 7). یعنی: «اگر کفر ورزید، بدانید که‌ خدا از شما بی‌نیاز است»

🔅اما برای خدا فرق دارد که اهل ایمان چگونه عبادتش کنند.. راه اتصال را اوست که مشخص میکند.. نه من و تو..

او خود فرمود که "دین در نزد خدا اسلام است" (آل عمران/19) و "کسی که جز اسلام، راهی بجوید، از او قبول نمیشود و در قیامت از خاسرین و زیانکاران است" (آل عمران/85)

او خود فرموده برای عبادتم، #نماز بخوانید.. (طه، 14))

و #ایمان و #عمل_صالح، دو بال #اتصال به خدا هستند.. (سوره عصر1-3)

و خود فرموده، راه و الگوی ما "رسول الله" است. (احزاب21)

🔅آن خدا که تو متناسب با خواسته هایت ساخته ای، خدای #حقیقی نیست. خدای #مصنوعی است..

خدای حقیقی را باید فرمان بری و خدای مصنوعی تحت فرمان توست.. که خودش و راه اتصالش، هر روز با هوس تو تغییر میکند.. پس او که طبق میل خود می پرستی، "خدا" نیست، "خود" است.

بهشت هم پاداش اندکی است برای اهل #عبادت.. و  عاشق عارف بدنبال فوز عظیم و #رضایت اوست. (مائده 119)

👈کانال «ضد اسلام آمریکایی🇺🇸»

👉 @americanislam

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

خدا مگه مشکل داره یه چیزی‌رو واجب کنه بعد بگه نه مهم نیست بخونید یا نه 

خدا در هر دینی راه‌های ارتباطی با خودش‌رو مشخص کرده 

در کنار خوندن نماز و گرفتن روزه که واجب خود خداست،  با روش خاص خودمون هم میتونیم عبادتش کنیم 

این چه خدای کودک صفتیه که خودش سر حرفای خودش نیست؟!

اما درمورد اینکه کی مومن‌تره باهاتون موافقم 

و درمورد مشتری بهشت

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍

متنتون قشنگه برا کسی ک سطحی بهش نگاه کنه درسته نمازو روزه برا خدا فرقی شاید نکنه چون خداوند بی نیازه و نیازی ب این نماز من و تو نداره ولی بدونید ک برای منو شما خیلی فرق میکنه ک بخونیم یا نه اگه بخونیم از لحاظ گناه کمتر میکنیم ارتباطمون با خدا بیشتر میشه وخیلی چیزهای دیگه

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
سلام گلم شما چیجوری با خدا ارتباط برقرارمیکنی؟؟

از طریق اخلاقیات 

وقتی دل یکیو شاد میکنم وقتی دروغ نمیگم تهمت نمیزنم کارای خوب انجام میدم از کارای بد چشم پوشی میکنم 

و هر لحظه دلم تنگ شه با حرف زدن یا نوشتن باهاش درد و دل میکنم 

⛔️ متن شبهه ⛔️ برای خداوند فرقی ندارد که تو برایش نماز بخوانی یا نه ! برایش روزه بگیری یا نه ! ...

خلاصه اش میشه اینکه اگه خدا رو میخوای باید طبق اصولش باشه نه طبق دلخواهت.نقشه گنج میگه سه قدم راست به قدم جلو .اگه سه قدم راست بشه 2 قدم نتیجه نمیگیری و اگه 4 قدم هم بشه باز نتیجه نمیگیری .

خلاصه اش میشه عیسی ب دین خود موسی ب دین خود

عیسی و موسی در اصل حرف با هم مشترک بودن تنها در شریعت خاص زمان خودشون با هم تفاوت داشتند

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
2706