1735
1768
عنوان

بوی خوب جذب کننده

131 بازدید | 18 پست

بعضیا چیکار میکنن همیشه بوی خوب میدن

اصلا از کنارشون رد میشی بوی خوب میدن حتی دست بهشون میدی دستت تا ی روز بوی عطرش رو میگیره

من هم عطر میزنم اما اینطوری نیست

میشه بگید چیکار میکنن

واسه منم سواله

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاغا شوهرم قدر فرصتی که بهش دادمو ندونست برای اطلاع یه مرد خائن کثافته.نمیخام جدا شم.لطفا برای گور به گور شدنش دعا کنین.تیکر میزنم شاید خدا نگاهی به من کرد و زود تر شوهرمو برد پیش خودش

عطرت ماندگاریش بالا نیس منم یه عطر دارم وقتی میزنم تا چندروز بعد بوش روی لباسم هست حتی اگ بشورم 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

ندیدم تا حالا

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
1718
اسمش؟

سینگل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
1760
اره دوستم داشت بوش خوب بود مرسی عزیزم یادم آوردی😻

وایی از خوبم یه چیز اون ور تره بوی گرم شیرینی داره😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایی از خوبم یه چیز اون ور تره بوی گرم شیرینی داره😍

گلم عطره؟ یا ادکلن

قیمتش چنده

چه دلنواز اومدم اما... با ناز اومدم...شکوفه ریز اومدم اما...عزیز اومدم...😆                                                                          این ششمین کاربریم هست 😭نی نی یار جون عزیزت دیگه نترکون😭بچها دم شمام گرم زارتی برام گزارش نزنید😤😠بی جنبه نباشید دیگه ععععععععععععععع😏😒
گلم عطره؟ یا ادکلن قیمتش چنده

ادکلن والا من پارسال گرفتم 120 ولی خیلی بوش خوبه البته این شماره ای ک من گرفتم خوبه داداشم همین مارک گرفت ولی سرد بود بوی خربزه میداد😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادکلن والا من پارسال گرفتم 120 ولی خیلی بوش خوبه البته این شماره ای ک من گرفتم خوبه داداشم همین مارک ...

خخخخ😂😂

گلم شماره ادکلن تو چند بود

چه دلنواز اومدم اما... با ناز اومدم...شکوفه ریز اومدم اما...عزیز اومدم...😆                                                                          این ششمین کاربریم هست 😭نی نی یار جون عزیزت دیگه نترکون😭بچها دم شمام گرم زارتی برام گزارش نزنید😤😠بی جنبه نباشید دیگه ععععععععععععععع😏😒
خخخخ😂😂 گلم شماره ادکلن تو چند بود

نمیدونم والا واسا عکسشو برات مریزارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
نمیدونم والا واسا عکسشو برات مریزارم

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اونا ادکلن با رایحه طبیعی گرون میخرن 

من خودم همه ادکلونام الکلیو ارزونه اگه ازش استفاده نکنم سر ماه همش بخار میشه میره هوا  

فاصله تان را با آدم ها رعایت کنید ؛ آدم ها یکدفه می زنند روی ترمز ؛ و آن وقت شما مقصری..