2733
2734

سلام بچها، من بیشتر از 10 ساله ازدواج کردم، بچه ندارم، بارها خیانت چتی و تلفنی شوهرمو دیدم، حتی یبار وقتی قرار گذاشته بود فهمیدم و مانعش شدم بماند ک چقد فحشم داد و کتکم زد چون برنامه شو بهم ریخته بودم، با دوستم ک حقوق خونده رفتیم محل کار شوهرم و اومد تو ماشین حرف زدیم باهاش، منم قبول کردم ک ب گوشیش دس نزنم و همینطورم شد، حدودا 8 ماهه حتی گوشیشو لمس نکردم، اما دیروز اتفاقی انگار ی چی ته دلم بهم میگف تماساشو چک کن، برداشتم و ی شماره بود زدم تلگرامم دیدم بله همون زن شوهر داریه ک کمش از من 15 سالی بزرگتره، من نمدونم شوهر من چرا با اون ک سنشم بالاس و صورتش پر چروکه ریخته رو هم، حتی ی اس ازشون دیدم ک شرمم میاد بگم لطفا نپرسیدن، از طرفی مامانمم مریضه ک مریضی شم بستگی ب اعصابش داره، ی خواهر دارم ک جدا شده و منم اگ جدا بشم میدونم مامانم ی طوریش میشه بس ک حساسه، چیکار کنم دیگ نمتونم بخدا، خسته شدم ازش، دیگ حتی دوس ندارم ب صورت شوهرم نگا کنم، بس ک گریه کردم چشام میسوزه😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقط میتونم بگم بخاطردیگران خودتو بدبخت نکن مادرت خدا کنه 120ساله بشه ولی همیشه که نیست 

این تویی که داری عمری که از هر چیزی با ارزشتره تلف میکنی پای ادمه اشتباهی یه لحظه هم شک نکن و از این ادم جداشو

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

خدا صبرت بده 

با تلفن ثابت به ۱۴۸۰ زنگ بزن 

مشاوره تلفنی و رایگانه 

راهنماییت می کنند. 

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏
2738
خدا صبرت بده  با تلفن ثابت به ۱۴۸۰ زنگ بزن  مشاوره تلفنی و رایگانه  راهنماییت می ک ...

چندین بار زنگ زدم اونا میگن صبر کن، ولی نمدونم تا کی باید صبور باشم، نمدونم تجربه خیانت دیدن داشتین یا ن، ولی خیلی سخته خیلی😔😔😔

مامانمو چیکار کنم، پارکینسون داره نمدونم میدونین چیه یا ن، ولی با هر تنش بدتر میشه😔😔😔😔

ببین عزیزم داری جوونیتو روحتو نابود میکنی 

بهتره بری پیش مادرت و بهش ذره ذره همه اینا رو بگی اونم درکت میکنه 🎈

اینجور داری خودتو دستی دستی نابود میکنی اونم داره به ریشت میخنده

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈
مامانمو چیکار کنم، پارکینسون داره نمدونم میدونین چیه یا ن، ولی با هر تنش بدتر میشه😔😔😔😔

شاغلی ؟ اگر بعد از جدایی نری پیش مادرت اون از کجا میخواد بفهمه اینطوری میتونی زمان بخری برای خودت شاید حال مامانت بهتر شد

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
ببین عزیزم داری جوونیتو روحتو نابود میکنی  بهتره بری پیش مادرت و بهش ذره ذره همه اینا رو بگی ا ...

بخدا از لحاظ روحی حس میکنم صد سالمه بس ک داغونم، میترسم از حال مامانم وگرنه تا الان ی لحظم نمی موندم😭😭

شاغلی ؟ اگر بعد از جدایی نری پیش مادرت اون از کجا میخواد بفهمه اینطوری میتونی زمان بخری برای خودت شا ...

ن عزیزم خونه دارم، مامان من ب هیچ عنوان دیگ خوب نمیشه، هر روز بدتر از دیروز داره میشه پارکینسون درمان نداره😔😔

ن عزیزم خونه دارم، مامان من ب هیچ عنوان دیگ خوب نمیشه، هر روز بدتر از دیروز داره میشه پارکینسون درما ...

خدا شفاشون بده ولی اینو بدون مشکل خیانت هیچ وقت حل نمیشه خودتو از دست این مرد خلاص کن شاید ازدواجه بعدیت خیلی بهتر باشه از طلاق نترسین

2706