2726
عنوان

پسر بزرگم تتلو گوش میده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 17047 بازدید | 87 پست

اخه شمایی ک برا بچه ۱۵ساله گوشی گرفتی فکر نکردی این بچه میره تو اینترنت هزاران فیلم بد ک متناسب با سنش نی رو می بینه بلوغ زودرس میشه ..زندگی بچه رو مختل میکنه آینده بچه رو ب بیراهه میکشونه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۰

اون زمان که ما گوش میدادیم آهنگاشو با ادب بود 

واقعا حیف صدای خوبش 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2728
اون زمان که ما گوش میدادیم آهنگاشو با ادب بود  واقعا حیف صدای خوبش

دقیقا 

الان داشتم تو یوتیوب ی مصاحبه ازش میدیدم خیلی مهربونه و سادس و بنظرم مظلومه ولی بشدت بی ادب شده

There is GOD💚💚💚   ..                                               
دقیقا  الان داشتم تو یوتیوب ی مصاحبه ازش میدیدم خیلی مهربونه و سادس و بنظرم مظلومه ولی بشدت بی ...

رد داده متاسفانه

قبلا آهنگاشو گوش میدادم از وقتی کنسرتشو دیدم دیگه ازش بیزارم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

خونواده منم نمیذارن تتلو گوش کنم شما پدر و مادر ها چ مشکلی با تتلو دارین آخه چ آزاری ب شما رسوندع خواهشاً ما رو آزاد بذارین یکم آزادی فقط ما با تتلو آرامش میگیریم

سلام اول از همه بگم که آهنگ زشت گوش دادن جرم نیست ، یک اشتباه ساده س

اگه پسر شما تتلو گوش میده یعنی از صدای اون خواننده یا از ریتم و متن آهنگ خوشش اومده 

چرا برای سلیقه ش باید از دستش عصبی بشید ؟ مگه نباید ب سلیقه های دیگران احترام بذاریم ؟

پسر شما اون حرفای زشت رو به کار میبره ؟ خیلی خب ! اونوقت میتونید عصبانی بشید

اما اگه پسرتون اون آهنگارو گوش میده ولی فحش هارو به کار نمیبره این یه نشونه ی مثبته ! چون اون این فحشارو میشنوه و کم کم براش عادی میشه و به خاطر یه فحش نمیره با کسی دعوا کنه

بهتره با کتک زدن کودکانتون اونا رو حساس نکنین . اینجوری اگه حساس بشن هر وقت تونستن اون آهنگارو گوش میدن و این بر علیه تربیتشون میشه

درضمن در این دوره و زمانه به اندازه ی کافی بچه هاتون توی مدرسه و کوچه و خیابون فحش میشنون 

لازم نیس فقط با یه آهنگ فحش دار که اونم رده بندی سنی شده به خواننده ش فحش بدین

من خودم یکی از طرفدارای امیر تتلو هستم چون میدونم ۱- چرا فحش میده ۲- چرا تتو میکنه 

شما ها دلیل کاراشو نمیدونین و بهش فحش میدید ! عجب بابا عجب !

2706