2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پودر سنجد عالیه چند کقت بخوره خوب میشه  این دردا بخاطر غلبه سردیه  لبنیاتو حذف کنه مادر ...

پودر سنجد رو چطور بخوریم؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2456
پودر سنجد عالیه چند کقت بخوره خوب میشه  این دردا بخاطر غلبه سردیه  لبنیاتو حذف کنه مادر ...

خیلی درد میکنه زانوهاش یهو درد گرفته یک ماهه الان سدید شده نمیتونه راه بره

2714
میتونه راه بره مادرتون؟

اونموقعیکه خیلی درد داشت نه نمیتونست کلا دراز می کشید ، لبنیات مخصوصا ماست که زیاد میخورد اینجوری میشد، ساله قبل رفت حجامت کرد خداروشکر خوب شد، تازگیا بازم میگه زانوم شروع کرده الانا بهترین زمانه حجامته ولی بخاطره کرونا نمیشه رفت انجام داد 

عطاری گفته ناشتا تو لیوان شیر مخلوط بشه یه قاشق  اخه سنجد یبوست کنندس  ولی درکل تو همچی ...

یه قاشق غذا خوری ؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
اونموقعیکه خیلی درد داشت نه نمیتونست کلا دراز می کشید ، لبنیات مخصوصا ماست که زیاد میخورد اینجوری می ...

باید فیزیو تراپی میرفت ۱۰ جلسه ولی به خاطر کرونا فعلا نمیشه

خیلی درد میکنه زانوهاش یهو درد گرفته یک ماهه الان سدید شده نمیتونه راه بره

میفهمم 

حتی بلند شدن هم سخت میشه 

خودم کشیدم این دردو شبیه به ارتروزه شایدم خودش ولی چیزی که گفتمو امتحان کنید یه مدت 

خودم و دوستم خوب شدیم 

چون کلسیمش خیلی بالاست 

برای مادره منم فیزیوتراپی نوشت ولی نرفت ، میگفت قبلا رفتم تاثیری نداره

عریزم شمام بگو مادرت پودر سنجد بخره 

بعضی عطاریا خودشون پودر میکنن چون باید با هسته باشه 

اب رو اتیشه ولی یه مدت باید استفاده بشه 

چون طبعش گرمه سرمای پارو میگیره 

2706